1. Щодо обіцяного на сьогодні Непопом В.І. брифінгу та підписання Меморандуму повідомляємо таке.

Вчора, 07.12.2020 року відбулася розмова з Непопом В.І. з даного приводу. В’ячеслав Іванович повідомив, що з нашого питання відбулася нарада під головуванням Кличка В.В. та за участі заступників київського міського голови і керівників структурних підрозділів КМДА, на якій здійснювався розгляд і нашого питанн

Але кінцеве рішення з нашого питання ще не прийняте, здійснюється розгляд отриманих від ХК «КиївМіськБуд» результатів аудиту, проводяться перемовини та консультації щодо можливого наступного забудовника (забудовників) та шляхів фінансування.

Сьогодні 08.12.2020 фактично кінцево було сформовано склад Київської міської ради, визначено особовий склад та керівництво комісій Київради. Відсьогодні Київрада повноцінно сформована та готова приймати рішення і з нашого питання в тому числі.

Продовжуємо щоденну комунікацію з КМДА з нашого питання.

2. Сьогодні відбулася зустріч з головою правління-президентом ПрАТ «ХК «КиївМіськБуд» Кушніром І.М.:

  • 30 листопада 2020 року результати аудиту було передано КиївМіськБудом до КМДА та всіх сторін, що долучені до вирішення нашої ситуації (в сукупності 12 адресатів).
  • За останній час було написано десятки листів до усіх держорганів з проханням визначення порядку та алгоритму добудови наших об’єктів.
  • ХК «КиївМіськБуд» може взяти добудовувати наші об’єкти за умови фінансової підтримки з боку держави (кредитна лінія під низькі відсотки/викуп квадратних метрів/докапіталізація компанії).
  • ХК «КиївМіськБуд» не відкидає можливості добудови декількома забудовниками (при цьому, не розділяючи ЖК).
  • 176 Га Осокорків-Центральних, безумовно, має бути передано забудовнику, який буде добудовувати наші об’єкти.

3. 30.11.2020 року київський міський голова Кличко В.В. публічно пообіцяв, що протягом 2 тижнів буде презентовано комплексний варіант вирішення нашої ситуації (тобто, до 14.12.2020 року).

30.11.2020 року заступник київського міського голови Непоп В.І. публічно пообіцяв, що до 08.12.2020 року буде проведено брифінг, на якому будуть презентовані офіційні результати аудиту, представлено нового забудовника та алгоритм добудови наших об’єктів без доплат з боку інвесторів.

🔥🔥🔥

За таких обставин, Об’єднаний Актив пропонує 17.12.2020 року провести черговий МЕГА-мітинг та додатково декілька активностей до 17.12.2020 року.

🔥🔥🔥

До 16:00 завтрашнього дня 09.12.2020 року збираємо найкреативніші ідеї МЕГА-мітингу та локації, які варто відвідати / формат, в якому варто проводити. Найкращі варіанти буде виставлено на голосування в групу Інфо.

4. Сьогодні вийшла чергова велика аналітична стаття про нашу ситуацію в авторитетному виданні Liga net: https://biz.liga.net/ekonomika/nedvizhimost/article/zadacha-dlya-klichko-kto-dostroit-obekty-banka-arkada-tri-varianta-resheniya

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *