Шановні інвестори «Аркади»,

Вашій увазі новини вчорашнього дня.

1.💥Відбулася зустріч Об’єднаного Активу з компанією Stolitsa Group в особі Молчанової В.Б. та Соколовського Е.С.:

1)🔥Підписання Меморандуму сподіваються зараз пришвидшити, але все залежить від державних органів. Є сподівання, що в п’ятницю СБУ нарешті підпише даний документ, усі інші сторони заявили про готовність оперативно підписати документ для якомога швидшого проведення брифінгу.

2)🔥Проблема з арештом на пісок, що знаходиться на Осокорках Центральних досі не вирішена, але керівництво МВС обіцяє сприяння у накладенні арешту вже найближчим часом.

3)🔥Оновлений проект «Патріотики на озерах» (з оновленою назвою) очікується вже на наступному тижні. У разі погодження його компанією SG, його буде одразу презентовано інвесторам та широкому загалу.

Після процедурного погодження проекту планується відразу починати будівельні роботи.

4)🔥Проблему з «накладенням» земельних ділянок у зв’язку з незаконними рішеннями Гнідинської сільради зараз активно намагаються вирішити. Однак, скоріш за все, питання буде вирішуватись в судовому порядку. Шанси позитивного вирішення оцінюються досить високо.

5)🔥Проводяться переговори з КМДА щодо встановлення мінімально можливої ставки орендної плати за договорами оренди земельних ділянок Осокорків Центаральних.

6)🔥Готується пакет документів для продовження договору доручення виконання функцій замовника будівництва ЖК «Еврика».

7)🔥Проводяться активні переговори з усіма підрядниками/субпідрядниками щодо списання або реструктуризації заборгованостей забудовників ТОВ «Будеволюція» та ТОВ «Аркада-Будівництво».

8)🔥Дані представників інвесторів в Правління Дирекції сьогодні були передані SG для реєстрації. Найближчими днями Громадську спілку «Дирекція з добудови» буде зареєстровано.

До Правління Дирекції увійдуть усі представники установ, про які Об’єднаний Актив інформував раніше (3 представники інвесторів, 2 представники компанії SG, 1 представник управителя ФК «Гарант Капітал» та 1 представник БГ «Фундамент» (один з основних підрядників).

Засновниками дирекції стане компанія Stolitsa Group, ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах», а також БГ «Фундамент».

При цьому, управитель ФК «Гарант Капітал» не зможе виступити засновником у зв’язку з спеціальним регулюванням його діяльності з боку держави та для того, щоб не порушувати принцип зв’язку з забудовниками, корпоративними правами на які володітиме ГС «Дирекція з добудови».

9)🔥Просимо звернути увагу, що ГС «Дирекція з добудови» буде контролюючим органом з дійсно широкими повноваженнями, однак це в жодному випадку не означає, що це буде своєрідним «кооперативом». Просимо нікого не маніпулювати даним фактом.

10)🔥Найближчим часом (2 тижні) очікується презентація інвесторам графіків добудови по всім будинками ЖК «Еврика» та «Патріотика».

11)🔥По деяким будинкам вже найближчим часом можливе виконання превентивних робіт для унеможливлення їх руйнації. Це в жодному випадку не означає їх «консервацію». Будівництво усіх будинків буде відновлено.

12)🔥Сьогодні було підписано договір матеріальної допомоги Громадській організації «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» з боку компанії SG в розмірі 225 000 грн. для сплати за послуги охорони. Кошти найближчими днями будуть зараховані на рахунок ГО і одразу будуть оплачені послуги охорони.

2.💥Відбулась комунікація з керівництвом управителя ФК «Гарант Капітал»:

1)🔥Проблема з передачею ліквідацією АТ АКБ «Аркада» документації та даних по ФФБ на сьогодні вирішена.

Сьогодні буде передано всю необхідну для аудиту документацію по ФФБ «Патріотика». На завтра по цьому ФФБ запланована передача електронних баз даних.

Дані щодо ЖК «Еврика» планується передати на наступному тижні.

2)🔥Як вже було написано вище, ФК «Гарант Капітал» делегує свого керівника для участі в Правлінні ГС «Дирекція з добудови».

3)🔥Наразі управителем готуються можливі варіанти додаткового залучення коштів, які найближчим часом будуть презентовані інвесторам.

4)🔥Проблема щодо 13 інвесторів зі «спірною розстрочкою» досі не вирішена. Сподіваємось на конструктивну позицію ліквідатора в цьому питанні.

3.💥Інформуємо, що сьогодні компанія Yasno ДТЕК «Київські електромережі» відмовлялась підписувати договір поруки з нашим ГО для можливості відшкодування затрат за спожиту електроенергію за лютий 2021 року у сумі 88 051,46 грн. без оплати аналогічної суми в якості авансу.

На таку умову Об’єднаний Актив погодитись не міг. Було проведено переговори за участі КМДА, в результаті яких досягнуто домовленості про сплату коштів за спожиту електроенергію в сумі 88 051,46 без сплати авансу на наступні періоди.

Також інформуємо, що на цьому тижні Об’єднаний Актив також планує укласти договір з експлуатуючою організацією ЖК «Патріотика» (ТОВ «Промінь-С») з метою відшкодування витрат на електроенергію в сумі 30 000.00 грн.

4.💥Відбулася акція протесту інвесторів з метою звернути увагу на проблему незаконного вивезення піску з території Осокорків Цетральних та з метою недопущення подальшого його вивезення. Закликаємо осіб, що здійснюють незаконне вивезення піску, припинити протиправні дії!

Також, є інформація, що найближчим часом на весь даний пісок судом може бути накладено арешт. Дуже сподіваємось на оперативне реагування правоохоронних органів та судової системи на протиправні дії щодо вивезення піску.

5.💥Нижче надаємо для ознайомлення протокол засідання Міжвідомчої робочої групи при КМУ за 22.02.2021 року.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

1 thought on “Новини від Об’єднаного активу за 10.03.2021

  1. Я,инвестор объекта “Патриотка на озёрах”,но живу не в Киеве.Как связаться с вами?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *