Вітаємо з початком нового тижня і бажаємо доброго дня! Звітуємо про новини останніх днів.

1.💥Як ви усі знаєте, на вихідних були проведені консолідовані та повномасштабні вибори представників усіх 39 будинків для комунікації з компанією Stolitsa Group по кожному окремому будинку.

🔥Кожен будинок в закритій групі інвесторів даного будинку обирав демократичним шляхом 3 представників від будинку.

🔥Усі дані по вибраним представникам, їх імена та контакти на вихідних було передано до Об’єднаного Активу разом зі скрін-шотами підтвердження результатів голосування.

🔥Об’єднаним Активом на вихідних було сформовано таблицю з представниками усіх будинків, яку буде викладено нижче для ознайомлення (з метою дотримання принципу захисту персональних даних з таблиці вилучені персональні дані представників). Також, в таблиці містяться дані про ступінь готовності кожного будинку, загальну кількість квартир, кількість довірителів та кількість учасників закритої групи будинку.

🔥На основі даної таблиці було створено 3 групи представників будинків:

  1. Комунікатори три ЖК (планова кількість учасників – 117 чол);
  2. Комунікатори Еврика (планова кількість учасників – 69 чол);
  3. Комунікатори П+ПнО (планова кількість учасників – 48 чол).

🔥До даних груп вже приєдналася частина керівників проектів, що будуть супроводжувати будівництво наших ЖК. Сподіваємось на конструктивний діалог та продуктивну співпрацю в даних групах.

2.💥Нижче буде запит на інформацію від імені Громадської організації «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» щодо надання детальних результатів аудиту, проведеного ХК «КиївМіськБуд»; необхідності призначення офіційного прес-брифінгу для оголошення результатів аудиту, нового забудовника, алгоритму добудови об’єктів «Аркади» без доплат та інформування щодо стану досудового розслідування відносно факту нецільового використання коштів з Фондів фінансування будівництва.

3.💥Також нижче буде прикріплено звернення до голови Координаційної ради з проблемних питань у сфері містобудування при Президентові України, народного депутата Шуляк О.О. щодо включення представника ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» до складу Координаційної ради.

4.💥Крім того, інформуємо, що в понеділок відбуласяся зустріч представників будинків (комунікаторів) від ЖК «Еврика» з керівником проекту ЖК «Еврика» від компанії Stolitsa Group Марковичем К.М. Після цього найближчими днями відбудеться візит керівника проекту на ЖК для фактичного огляду стану будинків.

Запис прямох трансляції зустрічі можна подивитись за посиланням:

https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/videos/497235601257609/

5.💥Також нагадуємо, що сьогодні відбулося судове засідання у справі 910/14860/20 про зміну управителя ФФБ «Еврика». Комунікували з ФК «Гарант Капітал».

💥Інформуємо, що сьогодні Господарським судом міста Києва було ухвалено судове рішення про задоволення позовної заяви у справі 910/14860/20 за позовною заявою юридичних осіб-довірителів до АТ АКБ «Аркада» про зміну управителя ФФБ «Еврика» на ТОВ «ФК «Гарант Капітал». Вітаємо усіх інвесторів ЖК «Еврика» з даною подією!

Рішення набуде законної сили після завершення строку його апеляційного оскарження.

💥Також інформуємо, що сьогодні був останній строк апеляційного оскарження рішення Господарського суду міста Києва від 25.11.2020 року у справі 910/14861/20 за позовною заявою юридичних осіб-довірителів до АТ АКБ «Аркада» про зміну управителя ФФБ «Патріотика» на ТОВ «ФК «Гарант Капітал»

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *