Шановні інвестори «Аркади», вашій увазі новини останніх днів:

1.💥Вчора відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи. З проблемних питань будівництва об’єктів «Аркади» слухали доповідь генерального директора компанії Stolitsa Group Соколовського Е.С. та представника інвесторів Щербакова В.О.

Детальний аудит будівельних компаній групи «Аркада» здійснюється вже більше тижня. З учорашнього дня аудиторській компанії було надано доступ до первинної бухгалтерської документації для аналізу. Результати очікуються вже в березні. При цьому, є необхідність доступу до частини первинної бухгалтерської документації, до якої наразі немає доступу. Необхідне сприяння відповідальних осіб з цього питання, запропоновано обговорити це питання з відповідальними на окремій зустрічі.

Оригінали примірників Меморандуму вже підписано більшістю сторін, окрім (поки що) МВС, СБУ, ФГВФО, Мінрегіону та ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі». Найближчими днями очікується підписання сторонами, котрі ще не підписали. Призначення дати брифінгу та підготовка до його проведення здійснюватиметься якнайменше за два дні з моменту підписання усіма сторонами Меморандуму.

Проблема з незаконним вивозом піску річкового з території Осокорків Центральних потребує термінового вирішення, а саме накладення арешту на пісок та заборону вивозу. Необхідне додаткове сприяння МВС у вирішенні даного питання. Вчора за пропозицією Геращенка А.Ю. компанією «Stolitsa Group» вже було підготовлено та передано на розгляд МВС інформаційну довідку (з розгорнутою позицією компанії) з цього приводу.

Озвучено про проблему «накладення» земельних ділянок на Осокорках-Центральних на земельні ділянки, що перебувають в оренді ТОВ «Контактбудсервіс» та про необхідність оскарження набутого права власності. Це питання потребує сприяння державних органів влади. Вчора за пропозицією Геращенка А.Ю. компанією «Stolitsa Group» вже було підготовлено та передано на розгляд МВС інформаційну довідку (з розгорнутою позицією компанії) з цього приводу.

Так, в 2013 році (вже після 8 років оренди земельних ділянок ТОВ «Контактбудсервіс») Гнідинська сільська рада незаконно видала акти про право власності на земельні ділянки (з призначенням під садівництво), які «наклались» на земельні ділянки в оренді ТОВ «Контактбудсервіс». Більше того, Гнідинська сільська рада вийшла за межі власних повноважень, адже дані земельні ділянки знаходяться в межах міста Києва. Акти на майже усі земельні ділянки видано громадянину Марисенко Вадиму Миколайовичу. Проблему взято під особистий контроль заступника Міністра внутрішніх справ.

2.💥ТОВ «Фінансовою компанією «Гарант Капітал» направлено повідомлення до АТ АКБ «Аркада» та НКЦПФР та викладено відповідне повідомлення на порталі SMIDA про суттєву зміну обставин, а саме щодо того, що відповідно до рішення Господарського суду міста Києва від 12.01.2021 року, що набрало законної сили 11.02.2021 року, ТОВ «ФК «Гарант Капітал» є новим управителем ФФБ «Еврика»: https://42093595.smida.gov.ua

Аналогічне повідомлення щодо зміни управителя ФФБ «Патріотика» було викладено раніше (про що вже повідомлялося раніше).

Таким чином, станом на сьогодні і в ФФБ «Патріотика», і в ФФБ «Еврика» було змінено управителя на ФК «Гарант Капітал». Наразі вже здійснюється активна передача документації та даних ФФБ «Патріотика» новому управителю. Щодо ФФБ «Еврика» така передача розпочнеться найближчими днями. Вітаємо усіх з завершенням даного етапу.

3.💥Щодо змін в структурі власності компаній зі структури «Аркади» (днями по переважній більшості компаній новим власником став безпосередньо Паливода К.В.) та щодо зміни засновника ТОВ «Контактбудсервіс» повідомляємо, що такі «підготовчі» зміни відбулися у відповідності до попередньо укладених домовленостей, необхідних для подальшого переходу корпоративних прав між Паливодою К.В. та компанією «Stolitsa Group». Крім того, наразі обговорюється правова конструкція, за якою інвестори зможуть контролювати корпоративні права компаній-забудовників. Більш детальна інформація буде надана після фіналізованого узгодження позицій.

4.💥Сьогодні було анонсовано проведення 04.03.2021 року аукціону з продажу майнових прав на комплекс будівель за адресою м.Київ, вул. Ольгинська, 3 (центральний офіс банку «Аркада») : https://arkada.ua/ua/top/press/news/43173/43629/

Просимо звернути особливу увагу, що об’єктом продажу є майнові права, а не право власності. Нагадуємо, що даний комплекс будівель є предметом розгляду в межах двох цивільних судових справ та одного кримінального провадження.

Кошти від реалізації даного об’єкту відповідно до ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» буде включено до ліквідаційної маси, куди включено і кредиторські вимоги ФФБ «Еврика». На 04.03.2021 року заплановано проведення першого аукціону, проте існує висока вірогідність, що торги в цей день не відбудуться через завищену вартість активу та існуючі вищезазначені ризики, пов’язані з існуючими судовими спорами та кримінальним провадженням. У такому випадку торги будуть перенесені і вартість може бути знижено у відповідності до Положення щодо організації продажу активів (майна) банків, що ліквідуються. Інформуватимемо про подальший розвиток подій з цього питання.

5.💥Громадською організацією «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» було подано запит до ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» щодо підписання Меморандуму та звернення до КМУ, Міністерства фінансів та ПАТ «Украінська фінансова житлова компанія» щодо державної фінансової підтримки компанії Stolitsa Group. Копії запиту і звернення додано нижче.

6.💥Завтра відбудеться зустріч голів ОСББ та представників зданих будинків району Осокорки-Позняки з керівництвом компанії Stolitsa Group, представниками КМДА та Об’єднаного Активу інвесторів. Про результати буде оголошено пізніше.

7.💥Уповноважена особа ФГВФЛ на ліквідацію банку «Аркада» готовий поспілкуватися з кожним з 13 довірителів-«розстрочників», яким повідомили про необхідність розрахунку за розстрочкою для недопущення відкріплення об’єкту інвестування (всім даним довірителям телефонували та повідомляли про існування таких обставин). У випадку існування необхідності такої комунікації, прохання звертатися безпосередньо до АТ АКБ «Аркада».

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *