1.💥Сьогодні інвесторами Аркади було проведено черговий масштабний мирний мітинг, результати наступні:

🔥З Офісу Президента до інвесторів вийшла Генеральний директор Директорату з питань економічної політики Дьяченко Олена Юріївна і ще раз запевнила, що Президент України тримає ситуацію під повним контролем. Наразі очікуються остаточні результати аудиту ХК «КиївМіськБуд» для розробки алгоритму добудови наших об’єктів. Робота щодо вирішення нашої ситуації ведеться на найвищому рівні. Дякуємо Офісу Президента за контроль нашої ситуації та Олені Юріївні за комунікацію!

🔥З Київської міської державної адміністрації до інвесторів вийшов заступник київського міського голови Непоп Вячеслав Іванович, поспілкувався з інвесторами, відповів на запитання і повідомив наступне:

  • Результати аудиту, нового забудовника (забудовників) та алгоритм, за яким буде відбуватиметься добудова об’єктів Аркади без доплат інвесторів буде презентовано протягом 1-2 тижнів на брифінгу за участі вищих посадових осіб держави (приблизно у тому ж складі, як це відбувалося 26.08.2020 в приміщенні НБУ). Вірогідніше за все, такий брифінг може відбутися 08.12.2020 року.
  • Позиція КМДА – земельна ділянка 176 Га на Осокорках-Центральних має відійти під забудову тому забудовнику, який візьме зобов’язання добудови наших об’єктів. Наразі ведуться перемовини, яким чином можна передати право оренди даної земельної ділянки новому забудовнику.
  • На сьогоднішній день, за словами Непопа В.І., найвірогідніший варіант наступного забудовника (або один з тих, які візьмуть на себе спільний обов’язок добудови об’єктів Аркади) – ПрАТ «ХК «КиївМіськБуд». Проте, питання ще вирішується. Також, забудовників може бути і кілька.

2.💥Сьогодні відбулося засідання в Міністерстві юстиції України щодо вирішення проблемних питань будівництв, серед яких було заслухано і наше питання. Засідання пройшло за участі заступника Міністра внутрішніх справ Геращенка А.Ю., заступника Міністра юстиції Оніщук О.М., народного депутата Шуляк О.О., керівник Офісу протидії рейдерству Дубовик В.В., заступник директора Департаменту приватного права Лещенко А.О., інші працівники Міністерства юстиції України та представники проблемних будівництв. В частині, що стосується об’єктів Аркади:

🔥Міністерство внутрішніх справ України, як і раніше, повністю координує вирішення нашої ситуації в цілому, за що ми їм вдячні.

🔥Міністерством юстиції України зазначено, що готові повністю сприяти вирішенню питань, що виникатимуть з об’єктами Аркади. Наразі, до прикладу, відбувається адміністративний розгляд скарги на реєстраційну дію щодо відходу будівлі банку фізичній особі. Паралельно дане питання розглядається і судом.

🔥Шуляк О.О. запевнила, що всіляко сприятиме питанню введення в експлуатацію готових будинків Аркади, їх нормального функціонування та долучатиметься до вирішення і інших питань, за що ми вдячні Олені Олексіївні.

🔥Також, дякуємо всім учасникам даного засідання за конструктив у пошуці шляхів вирішення проблематики по кожній окремій ситуації!

3.💥Ну і найбільше дякуємо усім інвесторам Аркади за те, що сьогоднішній день і гарантії, які ми отримали стали можливими. Саме завдяки тому, що ми здатні показати, що нас багато і ми маємо складну ситуацію, наша ситуація і вирішується. Вчергове переконуємося, що ви найкращі і сподіваємося вже скоро стати сусідами!

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *