Шановні друзі!

Вашій увазі останній звіт Об’єднаного Активу інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» в цьому непростому 2020 році.

💥Нам шкода, що саме з нами усіма сталася така масштабна проблема, яка, безумовно, вплинула на кожну з 10880 сімей, що проінвестували кошти в АТ АКБ «Аркада».

💥Але інвестори «Аркади» виявились найкращими, усім нам вдалося згуртуватися в, мабуть, найтриваліший і найорганізованіший демократичний протест за весь час незалежності України. Ми щасливі від знайомства з кожним з вас, нехай в більшості і заочного.

💥І нехай в чатах інвесторів іноді відбуваються справжні бойові дії, але ми точно знаємо: коли настає критичний момент і необхідно згуртуватися, ми всі згадуємо наше основне гасло – В ОБ’ЄДНАННІ НАША СИЛА, і саме воно приведе нас до перемоги.

💥Не хочемо навіть згадувати, скільки проблем і складнощів довелось нам пройти в 2020 році на шляху до нашої перемоги. І ми дякуємо вам усім без винятку за ті титанічні подвиги та запевняємо, що це все було не марно. Тому, пропонуємо краще обговорити наші спільні досягнення і перспективи:

🔥Один з наших фондів фінансування будівництва вже отримав нового надійного управителя (мабуть, за найкоротший час за всю практику в схожих справах). У іншого фонду така зміна очікується вже за лічені дні.

🔥Ми майже з повною впевненістю можемо сказати, що вже за декілька днів ми отримаємо і нового надійного забудовника.

🔥Вже за лічені місяці ми сподіваємось на повномасштабне відновлення будівництва усіх наших житлових комплексів без доплат з боку інвесторів!

💥Так, нам ще необхідно буде пройти через певні випробування для досягнення нашої мети, але ми переконані, що найважча частина шляху вже пройдена і така бажана перемога вже близько!

💥Щиро вітаємо вас усіх з Новим Роком! Бажаємо тепла в ваших серцях, внутрішньої гармонії, високих досягнень, успіхів у кожній справі, сімейного щастя, здоров’я вам та усім вашим близьким!

💥І звісно, ми бажаємо вже в 2021 році якомога більшій кількості сімей інвесторів банку «Аркада» отримати ключі від своєї квартири та відсвяткувати новосілля!

💥До зустрічі в Новому 2021 Році🎄🍾🥂

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *