Сьогодні відбулася зустріч Об’єднаного Активу з Молчановою В.Б. (ІБК «Stolitsa Group”), Кучеренко О.Ю. (народний депутат від ВО «Батьківщина», учасник Міжвідомчої робочої групи при КМУ) та Нестором В.Р. (депутат Київради від ВО «Батьківщина», голова Центру захисту киян). На зустрічі також були присутні інші інвестори банку Аркада.

Молчанова В.Б. висловила зацікавленість нашою ситуацією та готовність допомогти в її вирішенні. Також, Молчанова В.Б. зазначила, що, як і всі інші, очікує офіційні результати аудиту ХК «КиївМіськБуд», які будуть сприйняті в якості відправної точки для розгляду можливих шляхів вирішення нашого питання.

На зустрічі було спільно визначено можливі шляхи залучення коштів для фінансування завершення будівництва наших об’єктів та дані, які наразі додатково необхідні для більш детального вивчення ситуації. При цьому, Молчанова В.Б. запевнила, що основним активом, який дозволить добудувати наші об’єкти і який безумовно розглядається усіма претендентами на роль наступного забудовника, є 176 Га Осокорків-Центральних.

Також, Молчанова В.Б., коментуючи вчорашнє рішення Господарського суду міста Києва про зміну управителя ФФБ «Патріотика» зазначила, що ТОВ «ФК «Гарант Капітал» є, мабуть, найкращим варіантом наступного нашого управителя ФФБ і будь-який гравець ринку житлового будівництва з радістю співпрацюватиме з даним управителем. Запевнила, що особисто знайома зі співзасновником та кінцевим бенефіціаром даної фінкомпанії Прокопенком О.Ю. та знає його як виключно порядну та високопрофесійну людину з величезним досвідом на даному ринку.

Об’єднаний Актив вдячний Молчановій В.Б. за комунікацію та проведену зустріч. Зі свого боку Об’єднаний Актив в межах компетенції сприятиме Молчановій В.Б. в отриманні необхідних даних для оцінки ситуації.

За організацію зустрічі дякуємо Центру захисту киян під головуванням Нестора В.Р. та народному депутату Кучеренко О.Ю.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *