Шановне сусідство!

У цей теплий, весняний день хотілося б привітати всіх зі святом, якестало символічним єднанням патріотизму та духу українців у всьому світі.

Наразі день вишиванки не є офіційним святом. 15 років тому студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк провела акцію “Всесвітній день вишиванки”. Дівчина запропонувала студентам одного дня одягнути вишиванки. На цю ініціативу відгукнулося декілька десятків студентів та викладачів факультету. Однак щороку масштаби святкувань зростали й нині День вишиванки відзначають далеко за межами нашої держави.

Так склалося, що в цей травневий день люди намагаються вдягати національне вбрання на роботу, на навчання або ж, наприклад, на зустріч із друзями.

“Вишиванка” – скільки в цьому слові музики для українського серця.

Це і ніжність материнських рук, і посмішка коханої людини, і сміх дітей, і воля до перемоги, і незламність нашого народу.

Споконвіку вишиванка вважається символом краси, міцного здоров’я та щасливої долі.

Це оберіг від усього лиха, що може статися в людському житті. Вишиванка символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

Нехай це Свято нагадає нам про те, що дійсно важливо для нас: радісне майбутнє наших дітей, дім, в якому збирається велика щаслива родина, наші близькі та рідні люди та наші сила та воля вибороти наше право на життя в своїй квартирі!

Приходьте 28 травня на мітинг нагадати владі, що наша проблема потребує вирішення і що ми не здамося, доки не переможемо!”

(с) Ніно, ЖК Патріотика

“Сусідство!

Вітаємо вас з Днем вишиванки!

Бажаємо, щоб наші діти з гордістю носили вишиванки, більше ніколи не називали державний прапор “прапором війни” та пишалися бути українцями, щоб жоден з наших інвесторів-переселенців ніколи не мав сумнівів в правильності вибору “сторони”, жоден АТОшнік не жалкував, що проявив патріотизм в важку для держави хвилину!

Бажаємо, щоб українські діти не мріяли виїхати за кордон, ставши дорослими, а мали впевненість в завтрашньому дні та щасливому майбутньому, були гордістю нації та держави.

Наші діти – люди майбутнього і саме від нас вже зараз залежить де настане їх майбутнє. Коли немає дому, немає коренів, ніщо не стримує піти за межі країни на пошуки кращої долі. Страшний сон будь-якої людини – залишитися на самоті і ніщо так не лякає батьків, як самотня старість. Тому, щиро бажаємо, щоб всі ви, ми, отримали свої квартири, відстоявши своє конституційне право на житло.

Бажаємо кожному з вас, щоб ваші родини були міцними та заможними у власній державі! Саме в наших руках показати нашим дітям, що правда є, а добро перемагає зло.

Всі на мітинг 28.05.2021!”

(с) Юлія, ЖК Патріотика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *