Друзі!

Наступний тиждень буде етапним для всіх нас. Від кожного з нас залежить чи вдасться нам відстояти своє право на уже оплачені нами квартири. Саме тому ми чекаємо кожного у понеділок на флешмобі під КМДА, а 16.10.2020 на нашому МЕГАмітингу.

Чому це необхідно?

Ми 136 днів живемо в наметах.

Ми провели величезну кількість переговорів та мітингів.

Ми були під стінами всіх державних органів влади.

Ми зверталися до великої кількості міжнародних організацій та посольств іноземних держав.

Ми уже більше місяця охороняємо наші будівельні майданчики власними силами.

Але єдине рішення, яке нам запропонували – це проведення аудиту та доплати за наші квартири у майже 70% від їх вартості.

І це все на що спромоглася влада після довгих місяців перемовин?!?

Влада, яку ми обирали для захисту наших інтересів, влада, яка 2 роки ігнорувала наші заклики про допомогу, і яка була геть сліпою поки виводилися наші гроші з рахунків. Влада, яка існує на наші податки, забула для чого вона існує.

Більше того, на сьогодні у нас гостро стоїть питання про те, що у нас намагаються забрати 176 ГА на Осокорках центральних. Території, на якій має бути збудований ЖК “Патріотика на озерах”. В цю територію уже вкладені наші з вами гроші! А зараз нам розповідають казки про її ніби то неприбутковість.

Нагадаємо, що частина наших грошей, які були вкладені у інфраструктуру міста, та рішення про повернення яких було ухвалене судом місто повертати не збирається.

Більш того, Київська міська влада, усіма можливими способами намагається зробити нас винними у ситуації, що склалася, забуваючи і про свою активну участь у створенні цієї проблеми і про те, що ми вкладали кошти у законне будівництво з усіма необхідними дозволами, ми віддали гроші забудовнику, який успішно будував на київському ринку 27 років, ми сплатили податки.

ДРУЗІ! Інвестори!

12 жовтня о 14-30 ми чекаємо вас на флешмобі під КМДА

НЕОБХІДНО ВСІМ вийти на МІТИНГ або прийняти участь в АВТО-МІТИНГУ 16.10.2020!

Наразі вирішується не лише доля наших квартир і вкладених грошей. Вирішується чи зможемо ми жити в країні, яка нас уже обманула і продовжує обманювати! Тому всім нам необхідно бути 16.10 на мітингу. Приходьте самі, беріть родину, друзів, рідних! Лише всі разом ми можемо щось змінити.

Від нашої кількості залежить гучність наших вимог!

Вимагаємо нового забудовника!

ДОБУДОВУ всіх наших будинків БЕЗ ДОПЛАТ!

ЗЕМЛЯ 176 га Осокорки-Центральні – це НАША

У нас НЕМАЄ БІЛЬШЕ ЧАСУ ЧЕКАТИ!

Ми всі в шоці від суми доплат! Це страшенна мотивація та сильний поштовх до РІШУЧИХ дій! Коригуємо плани на п’ятницю, іншогородні – купуємо квитки! Виходимо на Хрещатик! ЦЕ МОЖЛИВО тільки РАЗОМ! В НАШИХ РУКАХ НАШЕ МАЙБУТНЄ! Майбутнє наших інвестицій, наших квартир! Нам необхідне об’єднання всіх наших сил!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *