Друзі!

Сьогодні вже 130 доба нашого протесту. Більше 4 місяців намети інвесторів ЖК “Еврика”, ЖК “Патріотика” та ЖК “Патріотика на озерах” стоять у самому серці столиці України. Столиці держави, яка називає себе європейською, держави, яка заявляє про верховенство права, держави, тисячі громадян якої виявилися заручниками несправедливості.

За кілька місяців протесту ми бачили десятки мітингів. Лікарі, шахтарі, такі самі інвестори, як ми, виходили до центральної влади шукати правди…

За кілька місяців нашого протесту нас навчилися не помічати: намети можна тимчасово сховати, або й взагалі прикрити великою технікою під час офіційних свят, історії інвесторів можна скоротити і розказати по-своєму, вирізавши усе зайве і причепивши нам на лоба ярлика таких собі дурників, які вклалися у піраміду. І всі, чомусь, не помітили, що і забудова була законна і квартири, далеко не дешевші за аналогічні на ринку.

За цей час ми, якось, майже звикли до болю та байдужості. Затягнули рутинні справи та клопоти… Кажуть, людина звикає до всього, так, як ми уже майже звикли до війни на Сході нашої держави. Звикли до постійних криз, погіршення якості життя, до постійної брехні і безнадії…

То може досить?!!!

Сусідство, якщо ви забули, то це мало б бути НАШИМИ домівками.

Ось тут мали бути затишні подвір’я НАШИХ ОСЕЛЬ. Осель за які ми вже сплатили, або продовжуємо сплачувати. Осель, гроші на які збиралися тривалою та важкою працею. Це подвір’я, на яких мали б вітатися сусіди, рости квіти та лунав би дитячий сміх.

А так виглядають вікна наших недобудованих квартир.

Це наші вікна! Вікна, через які ми планували стрічати світанки та проводжати день. Вікна, на які господині повісили б мереживні фіранки та поставили б горщики з квітами.

Натомість маємо будинки-пустки, які влада називає недобудовами.

Шановні друзі! Може прийшов час нагадати про себе і про те, що чекати нам набридло?

Набридло слухати відмовки та пусті обіцянки. Вже пройшло декілька місяців, за які ХК «КиївМіськБуд» мав провести аудит, за результатами якого КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПУБЛІЧНО ОБІЦЯВ на брифінгу оголосити його результати та варіант добудови наших об’єктів.

МИ НЕ ЗГОДНІ ЧЕКАТИ ЩЕ!

ТОМУ 16.10.2020 ОГОЛОШУЄМО НАШ МЕГАМІТИНГ ТА МЕГААВТОМІТИНГ

Участь КОЖНОГО НАДЗВИЧАЙНО важлива! Ми зараз знаходимося на фінальному етапі вирішення нашої проблеми. Тому чим більше нас буде, тим впливовішим буде наш голос. Забудьте про чвари та взаємні образи, підніміться з дивану та відірвіться від телевізорів. Приїжджайте до Києва, якщо ви в іншому місті. Прийшов час відстоювати своє!

Друзі! Ціна питання – НАШІ КВАРТИРИ!

Справа в тому, що у нас досі немає дому!

Зробимо все можливе РАЗОМ!

В об’єднанні наша сила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *