1.Сьогодні вночі відбувся варварський погром нашого Наметового містечка-2 під КМДА (https://www.facebook.com/180696825659745/posts/1019843021745117/?vh=e&d=n). На наступному тижні КМДА погодилось передати записи з камер відеоспостережень, на яких зафіксовано момент нападу. Офіційно і гучно заявляємо – НАС НЕ ЗАЛЯКАТИ, ми навпаки мобілізуємось і будемо тиснути на всіх сторін конфлікту ще ефективніше, аж до повного відновлення будівництва наших об’єктів!!!

2. Десь о 12 годині біля нашого Наметового містечка-2 зібрався проплачений мітинг проти забудов в Києві на чолі з депутатом міськради Мірошниченком. Наші інвестори бачили чергу біля Оперного театру, в якій роздавали гроші, а через півгодини ці люди вже стояли з мітингом під КМДА. На запитання до учасників мітингу, чому вони сюди прийшли, деякі взагалі не могли відповісти.

На цьому «чесному» мітингу Мірошниченко почав розказувати, як він героїчно зупининяв будівництво по всьому Києву, зокрема і ПнО на Осокорках, перейшовши цим червону лінію.

Після такого зухвальства ми не могли мовчати, включили нашу бойову колонку і гучними аргументами за 10 хвилин прогнали проплачений мітинг геть, а Мірошниченко побіг ховатися в КМДА, не захотівши спілкуватися з справжньою громадою міста (фото і відео дивіться вище).

3. Щоб наголосити, що нас не залякати нічними нападами і проплаченими мітингами, ми о 15:00 зібралися на мирний протест під КМДА і гучно заявили свою позицію. Дякуємо всім, хто приймав учас

ть!!! Фото і відео буде трохи пізніше.

4. Сьогодні майже цілий день біля нашого Наметового містечка-2 був присутній начальник Шевченківського районного управляння поліції м. Києва. На нашому мирному зібранні він повідомив наступне:

💥поліція приголомшена нічним вчинком невідомих осіб,

💥порушено кримінальне провадження за статтею КК «хуліганство», внесено відомості до ЄРДР,

💥вже вилучили максимум записів з відеокамер поряд, на них все чітко видно,

💥допитали частину наших інвесторів в якості свідків, які були присутні вночі та дали їм статус потерпілих,

💥з сьогоднішнього дня охорона нашого Наметового містечка-2 буде підсилена – тепер поряд цілодобово буде мінімум 1 озброєний патруль,

💥більше таких нападів ні в якому разі не допустять.

Відео пояснень керівника Шевченківського РУ поліції м. Києва інвесторам на сьогоднішньому мітингу буде викладено трохи пізніше (хоча вже доступно нашій сторінці Facebook в форматі стріму – https://m.facebook.com/ArkadaNedobudovi/)

5. Проміжна інформація по вчорашнім обшукам в банку «Аркада»:

💥обшук проводився до 5 ранку сьогоднішнього дня

💥весь цей час в банку залишалося керівництво – Паливода, Ковальчук, інші члени правління та відповідальних співробітників банку

💥вилучили частину документів

💥інформація про арешти майна, активів і рахунків банку «Аркада» підтверджена майже на 100%, діяльність банку поки що буде частково паралізована. Відповідні ухвали суду Актив поки що не бачив.

6. Аркада на цьому тижні заплатила ще 150 тис. грн. проектантам. Проектанти будуть всі вихідні працювати і до вівторка обіцяють повністю закінчити роботу над проектом. Змінений проект ПнО в вівторок передадуть до КМДА.

На наступному тижні планується вже провести Містобудівну раду

7. Сьогодні забрали відповідь Київської міської ради, якою нам ВІДМОВИЛИ в проведенні громадських слухань щодо погодження мешканцями Дарницького району зміненого проекту забудови ПнО.

Відмовили з формальних підстав – неправильно оформлені деякі підписні листи.

8. У вівторок нам запропонували взяти участь ще в одній досить цікавій зустрічі, яка явно достатньо серйозно популяризує нашу проблему. Якщо дана зустріч відбудеться, Актив відразу відзвітує про це після зустрічі.

9. Якщо нічого не зміниться, в неділю ввечері повинен вийти великий сюжет про нашу ситуацію в програмі ТСН. Тиждень на 1+1, чекаємо.

10. Два останні дні були неймовірно насичені і продуктивні. Так, багато незрозумілих і не зовсім позитивних новин, але ми не здаємось і обов’язково переможемо!!! Ситуація не стоїть на місці, події розвиваються дуже стрімко, а значить ми на правильному шляху!

11. Актив обіцяє вам дуже активний і продуктивний наступний тиждень! Сподіваємось, що події будуть контрольованими 😀

З повагою,

Об`єднаний Актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *