Трохи про те, що, швидше за все, хвилює зараз всіх і кожного – про ухвалу суду про арешт майна банку.

  • Арешт наклав той же суд (Голосіївський районний суд міста Києва) паралельною ухвалою із ухвалою про обшук.
  • Арешт було накладено в межах того ж кримінального провадження (№12020100000000254 від 10.03.2020), номер судової справи – 752/11819/20. Слідчий Головного управління Національної поліції в місті Києві Согайко І.В., за погодженням з прокурором Прокуратури міста Києва Сорока М.В. Арешт накладено слідчим суддею Шевченко Т.М.
  • Щоб зняти всі маніпуляції – ця кримінальна справа була розпочата не за тим колективним листом інвесторів в ГПУ, який всі підписували в травні. За колективною заявою інвесторів в ГПУ, наскільки нам відомо, взагалі не було порушено кримінальне провадження (її розглянули в порядку ЗУ «Про звернення громадян»). Кримінальне провадження, за яким зараз «кошмарять» Аркаду, було порушено ще 10.03.2020.
  • Арешт накладено на все (рахунки, активи, майно) і за попередньою інформацією (поки не підтверджено) – не тільки банку, але й пов’язаних осіб, в тому числі забудовників.
  • Якщо це так – діяльність банку і забудовників зараз повністю заблокована, аж до неможливості перерахувати обов’язкові платежі за оренду землі (що є самостійною підставою розірвання договорів оренди землі або їх непродовження), або неможливості виконувати необхідні нормативи, встановлені НБУ, що за короткий час може привести до катастрофічних наслідків.
  • Тексту ухвали про арешт Актив ще не бачив, в реєстрі його теж поки що немає.
  • Наскільки нам відомо, Аркада ще не подавала клопотання про скасування арешту в Голосіївський районний суд міста Києва або апеляційну скаргу на ухвалу про арешт в Київський апеляційний суд.
  • Поки що все виглядає ДУЖЕ недобре, АЛЕ приводів для паніки немає, і з вівторка ситуація буде більш зрозумілою. Зараз про цей факт вже повідомлено вище керівництво держави, що займаються нашою проблемою.

З повагою, Об’єднаний актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *