Друзі!

Сьогодні біля офісу Президента інвестори зачитували звернення до першої леді України, Олени Зеленської:

“Інвестори банку Аркада звертаються сьогодні 06.08.20 до першої леді України до дружини президента України Зеленської Олени Володимирівни.

Звертаємося до Вас як до доньки та матері. Інвестори банку Аркада, які купили квартири в законні ЖК “Патріотика”, “Еврика”, “Патріотика на озерах” чекають на свої квартири, але будівництво вже два роки як повністю зупинилось. Інвестори повірили у верховенство права в Україні. А зараз 13000 родин ризикують залишитись без житла. Ми проводимо безстрокову акцію протесту з 29.05.20 і сьогодні вже 70 день як ми живемо в наметах в центрі європейської столиці місті Києві.


Сьогодні ми звертаємося до Олени Володимирівни та до всіх матерів та доньок. Ми – берегині домашнього вогнища та сімейного затишку. Сьогодні, через людську жадібність та непорядність, ми залишаємося без дому. 13000 родин не можуть створити домашній затишок та сімейне домашнє благополуччя. В нас відбирають надію мати квартири, за які ми заплатили роками тяжкої праці, та своїми роками життя. Наш родини, деякі трьома або й чотирма поколіннями тяжко працювали щоб забезпечити свої нащадків.


Кому як не Вам, Олено Володимирівно, доньці та матері зрозуміти щастя мати свою оселю. Ви, Олено Володимирівно, так само як і ми, хочете створити домашній затишок для чоловіка, Володимира Зеленського, та діточок, Олександри і Кирила. Ми теж дуже хочемо дати затишок та благополуччя для своїх родин. Ми хочемо, щоб наші близькі жили в нормальних умовах, для цього ми прикладали максимум зусиль. Наші родини дуже чекають на свою домівку.


Ваша мати Ольга Віталіївна дуже радіє за те, що її донька та онуки, Олександра та Кирило, мають гарні умови для проживання. В наших же матерів болить душа за нашу невлаштованість. Наші батьки бояться не дожити до того часу, коли ми нарешті матимемо своє житло.


Коли Ви, Олено Володимирівно, вибирали свою майбутню професію, то вибрали архітектору. Ви в досить юному віці вже розуміли, що будівництво дуже важлива галузь економіки та життя людей. Будівництво створює умови для майбутнього розвитку.


Історії відомі імена багатьох достойних жінок: київської княгині Ольги, української письменниці Лесі Українки, наших відомих сучасниць улюбленої багатьма української письменниці і поетеси Ліни Костенко, американської суспільної діячки Елеонори Рузвельт, французько-польської вченої Марії Складовської-Кюрі, колишньої глави уряду Великобританії Маргарет Тетчер, індійського політика Індіри Ганді, засновниці громади “Орден милосердя” матері Терези, а також багатьох інших видатних жінок. Вони довели що жінка може мати великий вплив на суспільство та ставати консолідуючим фактором. Найвідоміші жінки залишили великий слід у світовій історії. Імена багатьох з них стали загальновідомими і є символами мудрості, милосердя, надії. Жінки можуть бути дуже продуктивними, тож ми будемо використовувати свій потенціал.

13000 родин інвесторів банку Аркада просять вашого, Олено Володимирівно, розуміння та підтримки. Ми, соціально стабільні сім’ї, є потужним двигуном в розвитку суспільства та економіки нашої країни. Дайте нам надію, що громадяни України можуть жити, працювати та ростити дітей в Україні.”

Це звернення та листи жінок-інвесторів будуть надіслані Зеленській Олені Володимирівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *