Друзі!

Надворі спека і палаюче серпневе сонце. В розмовах тема КОВІДу поступово змінюється обговоренням майбутніх чи уже проведених відпусток, першим вереснем і все частіше чуємо розмови про вибори…

А в цей час посеред розпеченого асфальту, у самому серці величезного мегаполісу, столиці однієї з найбільших європейських держав, України, уже 70 днів стоять люди. Точніше, люди живуть у наметах... Вдень працюють, а потім після роботи йдуть чергувати, змінюючи один-одного, щоб ранковим флешмобом зустріти співробітників ОП, а ввечері включити проектор і показати всьому світові про нашу біду, щоб докричатися до тих, хто вже через місяць буде красиво розказувати, як вони люблять народ, і до тих, кого обрали, щоб нас захищати.

Ці люди – це ми, інвестори банку Аркада, які вклали свої чесно зароблені гроші у будівництво свого житла, сплатили податки і залишилися ні з чим. Але попри втому і спеку, попри намагання нас не помічати, а, подекуди, і дискредитувати ми стоятимемо до кінця. Поки наше питання не буде вирішене!

А за окном уже август...

Заваривая крепкий, тягучий кофе чтобы хоть немного взбодриться, с грустью понимаешь: два месяца лета уже позади. А что ты видел? Дежурства, палатки, митинги…. И хочется насладиться хотя бы последним месяцем лета, испить август до дна, утолить жажду за все дни, проведенные в палатках. Хочется мчаться на велосипеде по извилистым дорожкам парка или нежиться на песочке, слушая шум прибоя, или встречать рассветы в горах. Но бросив мимолётный взгляд на фото с прошлого года с Одессы, где всей семьёй отдыхали в июле, берешь свою, уже именную, дудку и едешь под Офис Президента.

И веришь, нет, знаешь наверняка! будет решение нашей проблемы! Мы справимся, выстоим и победим!

И пусть невероятно сложно променять ласковый шепот моря на шум раскаленного Крещатика, но наша борьба продолжается! И как бы не хотелось уйти в отпуск, мы не отступим!

Нам нужны наши квартиры! И мы не сдадимся!”

Ніно, інвесторка ЖК Патріотика (С)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *