Друзі!

Всім доброго дня і гарних вихідних!

Останніми днями в чатах активно розповсюджуються висловлювання, що носять дискредитаційний по відношенню до Об’єднаного активу характер. Серед основних претензій – відсутність повноцінної комунікації в чатах, неврахування активом позиції деяких інвесторів, нечасте звітування про свою діяльність. Деякі інвестори (або і не інвестори) взагалі переходять на дискредитацію окремих членів Активу та звинувачення в їх «недалекоглядності», «проплаченості» і «продажності». Вважаємо таку критику деструктивною та пропонуємо перейти в площину конструктиву.

‼️Як ви пам’ятаєте, одним з основних принципів Об’єднаного активу щодо взаємодії з інвесторами є прозорість і відкритість. Це було основною умовою нашої діяльності і це ми декларували з самого початку.

‼️Звісно, деякі речі писати одразу в чатах – неправильно. Особливо, враховуючи кількість осіб в чатах, що точно не бажають добра інвесторам Аркади і основна мета діяльності яких – не допустити вирішення нашої ситуації.

‼️Але ми переконані, що це не має впливати на можливість всіма інвесторами отримувати повну та об’єктивну інформацію про те, що відбувається і на якій стадії вирішення нашої проблеми ми знаходимось.

ТОМУ

‼️У четвер 13.08.2020 року ми оголошуємо МЕГА-збори інвесторів Аркади. Актив прозвітує про те, що ми вже зробили і що зараз робимо для досягнення спільної цілі (до четверга мають бути ще новини). Також, ми запрошуємо всіх, хто хоче задати запитання представникам Активу, особисто висловити свою думку щодо діяльності Активу, надати пропозиції подальших дій, чи запропонувати свою допомогу.

‼️Ми раді будемо бачити всіх-всіх інвесторів, включаючи тих, хто має інший погляд на ситуацію. Ми сподіваємося, що це дозволить знайти порозуміння і рухатися в одному напрямку, адже у нас всіх спільна мета – наші квартири!

‼️Час проведення зборів: 13.08.2020 о 19:00 год.

‼️Місце проведення: відкритий майданчик навпроти Наметового містечка-1 (біля банку «Аркада», вул. Ольгинська, 3).

‼️Будемо здійснювати відеозапис зустрічі, а також спробуємо транслювати зустріч в онлайн-режимі за наявності технічної можливості.

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *