Завтра, 11.08 о 14:00 в приміщенні банку Аркада за адресою: вул.Ольгинська, 3 відбудеться брифінг для преси “Представлення нового проекту ЖК “Патріотики на озерах” перед архітектурно-містобудівною радою.


Серед нас є інвестори “Патріотки на озерах”, які дуже чекають початку будівництва. Тому для нас дуже важливо, аби проект нарешті був схвалений, а оренда землі продовжена. Що дозволить банку залучити кредитне фінансування і розблокувати будівництво інших ЖК “Еврика” та “Патріотика”.


Коментарі від представників Об’єднання інвесторів банку “Аркада” можна буде взяти після брифінгу у Наметовому містечку інвесторів, що розбите прямо перед центральним входом на вул.Ольгинській.
https://arkada.ua/ua/top/press/news/43173/43575/

Протест 13 000 інвесторів (разом з сім’ями – 40 000 українців) триває вже 74 дні, встановлено два наметових містечка, проведено понад 10 багатотисячних мітингів). Кожного дня інвестори мітингують вранці та ввечері під Офісом Президента та КМДА/Київрадою на Хрещатику. Це найбільша безстрокова акція протесту в Україні з часів Майдану 2013- 2014 го років.


Будівництво трьох ЖК – “Еврика”, “Патріотика”, “Патріотика на озерах” заморожене майже 2 роки.


Шановні журналісти, використовуйте для своїх сюжетів наші фото та відео матеріали:

Наш ютуб Канал

Наш Фейсбук

Наш сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *