Друзі,

Сьогодні був черговий непростий день. Але завтра планується ще більш насичений!

1.💥Під ОП завтрашній флеш-моб переносимо на 11:00 (збір у Наметовому-1). На 08:00 завтра не приходимо.

2.💥Як ви знаєте, сьогодні була прес-конференція в Аркаді стосовно презентації абсолютно нового проекту «Патріотики на озерах». Презентував новий ескізний проект особисто Духовичний Г.С. (https://uk.m.wikipedia.org/wiki/ДуховичнийГеоргійСамуїлович), він же і розробляв даний проект. Проект був змінений абсолютно ПОВНІСТЮ і сподіваємось, що цього разу він точно сподобається членам Містобудівної ради і буде затверджений. Були присутні представники Активу і багато журналістів. Відео зустрічі можете подивитися вище в чаті (велася онлайн-трансляція).

3.💥Завтра все-таки відбудеться Містобудівна рада в КМДА щодо оновленого проекту ПнО. Про це нам повідомило КМДА буквально декілька годин тому. Але цього разу вони вирішили провести Раду в форматі «робочої зустрічі», тобто тільки представники КМДА (заступник мера Непоп, головний архітектор Свистунов), члени містобудівної ради, архітектори-розробники нового проекту і представники Аркади. Нас не запрошують. Час проведення цього заходу – 13:00.

Завтра важливо нагадати КМДА та членам Містобудівної ради про свою проблему і про свою присутність. Тому ми переносимо час вечірнього флешмобу біля КМДА на 13:00 і просимо за можливості прийти максимальну кількість інвесторів. Завтра, можливо, нарешті буде вирішена доля проекту «Патріотики на озерах».

4.💥Спілкувалися з одним з дуже рейтингових кандидатів на пост мера Києва, на тижні запланували зустріч. Деталі – після зустрічі.

5.💥Спілкувалися з офісом ще одного з найрейтинговіших кандидатів в мери. Передали їм інформаційну довідку по нашій проблемі. Також, домовились про зустріч на наступному тижні. Деталі – також після зустрічі.

6.💥Спілкувалися з Шуляк О.О. Питання створення міжвідомчої комісії при КМУ у неї на особистому контролі. Її стійка позиція – комісія обов’язково має бути створена! Найближчими днями очікуємо новин з цього фронту.

7.💥Через декілька годин викладемо надважливе голосування, просимо максимальної участі в ньому кожного. Якщо не дочекаєтесь сьогодні – голосуйте завтра зранку😉.

8.💥Маємо ще багато поточних новин та ідей, але детальніше пропонуємо поговорити про них на нашій Мега-зустрічі в четвер.

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний актив інвесторів всіх ЖК банку «Аркада».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *