17 грудня інвестори ЖК “Еврика”, “Патріотика”, “Патріотика на озерах” звернуться до представництв ООН, МВФ та посольства США і перекриють Хрещатик

В четвер, 17 грудня інвестори банку “Аркада” вкотре вийдуть на мітинг – тепер уже не лише під будівлі КМДА та Офісу Президента, а й під офіси міжнародних організацій (МВФ, ООН, посольство США в Україні).

30 листопада заступник голови КМДА Вячеслав Непоп від імені столичної влади обіцяв, що 8 грудня на брифінгу офіційно оголосять результати аудиту недобудов банку “Аркада” та запропонують план їх добудови. Втім, ця обіцянка лишилась порожніми словами.

У серпні нас офіційно інформували, що аудит, який проводить “Київміськбуд” триватиме 2 місяці. Цей строк закінчився у жовтні.

У жовтні у наших чиновників вибори – їм не до інвесторів.

У листопаді обрані нами депутати та мер ділять крісла та посади.

У грудні найбільша проблема – який капелюх одягти на ялинку. Капелюх – це дуже важливо. А от проблема 11 тисяч інвесторів – це дрібниці. Почекають ще…

У січні – приходьте після свят, може у лютому?

Ні! нам набридло чекати. Оскільки обіцянка про публічне оголошення результатів аудиту “Еврики”, “Патріотики на озерах” та “Патріотики” так і не була виконана, ми знову змушені виходити на мітинг та перекривати Хрещатик.

Ми просимо киян з розумінням поставитись до наших дій і перепрошуємо за тимчасові незручності.

Також ми вимушені вдатися до безпрецедентного кроку – ми йдемо просити про допомогу Міжнародну спільноту.

Ми плануємо звернутися до МВФ, щоб нагадати, що без наведення ладу в будівельній сфері України, виконання покладеної на МВФ задачі щодо підтримання стабільності міжнародної валютно-фінансової системи буде неможливим.

Ми плануємо звернутись до ООН, яка вже 75 років стоїть на сторожі основних прав людини. Ми пам’ятаємо право на житло – це одне з основних соціально-економічних прав людини, відповідно до Загальної декларації прав людини.

Автомітинг інвесторів Аркади приїде під стіни посольства США, держави, яка довгі роки є одним з найвпливовіших гравців на світовій арені, та гаряче відстоює дотримання прав людини по всьому світу.

Основні вимоги інвесторів:

● Публічне оголошення результатів аудиту, оголошення нового Забудовника, джерел фінансування будівництва.

● Компенсація з бюджету міста Києва витрат Фондів фінансування будівництва «Аркади» на соціальну інфраструктуру в розмірі 1.4 млрд. грн.

● Передача земельної ділянки 176 Га на Осокорках-Центральних новому забудовнику. Зобов’язати нового забудовника використовувати прибуток з проекту забудови цієї земельної ділянки використовувати для фінансування будівництва всіх ЖК та надати гарантії завершення будівництва трьох ЖК без доплат з боку інвесторів.

● Постійний контроль кримінальних проваджень за фактом зникнення коштів інвесторів банку “Аркада”.
● Невідкладне введення в експлуатацію будинків високого ступеня готовності (ЖК «Патріотика» – №26 Львівський, №16 Асканія, ЖК «Еврика» – №14, №18, №15).

План мітингу, що відбуватиметься 17 грудня 2020 року:

09:30 – початок мітингу біля представництва Міжнародного Валютного Фонду за адресою: вул. Кловський узвіз, 5.

10:15 – 10:30 – піша хода мітингу від МВФ до представництва Організації Об`єднаних Націй на вулиці Кловський узвіз, 1.

10:30 – 11:15 – мітинг під ООН.

11:15 – 11:40 – піша хода мітингу від ООН до Офісу Президента на вул. Банкова, 11.

11:40 – 12:40 – мітинг під ОП.

12:40 – 13:00 – піша хода мітингу від ОП до КМДА на вул. Хрещатик, 36.

13:00 – 18:00 – ПОВНЕ ПЕРЕКРИТТЯ Хрещатика, звернення до мера міста Києва Віталія
Володимировича Кличка, виступи інвесторів.

План АвтоМітингу:

09:00 – збір групи АвтоМітинг на вул. Авiаконструктора Iгоря Сiкорського, 4, біля посольства США в Україні.

09:30 – 11:15 – Привітання працівників посольства за допомогою клаксонів, дудок, виступи інвесторів.

11:30 – 12:30 рух колони АвтоМітингу від посольства США до КМДА, приєднання до МЕГА-мітингу.

Цілі МЕГА-мітингу:

  • Спонукати представництва глобальних міжнародних організацій та дипломатичні установи США в Києві в межах можливостей на міжнародному рівні звернути увагу на становище інвесторів в Україні.
  • Спонукати вище керівництво держави, Президента України Володимира Олександровича Зеленського, вжити всіх необхідних та дієвих заходів для відновлення та завершення будівництва будинків всіх ЖК без доплат з боку інвесторів.
  • Спонукати мера міста Києва Віталія Володимировича Кличка та КМДА вжити необхідних дій для відновлення будівництва всіх ЖК.

Довідково:

Безстрокова акція протесту об’єднання інвесторів банку “Аркада” розпочалася 29 травня 2020 року. Тоді багатотисячним маршем мітингувальники прийшли під офіс “Аркади”, КМДА, НБУ та Офіс Президента з вимогою відновити будівництво 40 будинків, що заморожене вже більше 2 років.

Інвестори встановили намети під центральним офісом банку «Аркада» на вулиці Ольгінській.  Вже 17 червня ми змушені були облаштувати наметове містечко і під будівлею КМДА. Таким чином наша акція триває вже більше 142 днів, а мешканці  наметового містечка щодня нагадують про свої недобудовані квартири посадовцям КМДА. 

Фото/відео матеріали з мітингів, з Наметового-1, Наметового-2, нападу на наметове містечко:https://investors.in.ua/photo-video/

Причини зупинки будівництваhttps://investors.in.ua/information-reference-2/

Сторінка у фейсбуці: https://www.fb.com/ArkadaNedobudovi

Пошта[email protected]

Деталі щодо акцій протестуhttps://investors.in.ua/m2905/

Довідкаhttps://investors.in.ua/dovidka/

Інформаційна довідка: https://investors.in.ua/information-reference-2/

Інші документиhttps://investors.in.ua/docs/ 

На усіх заходах, що проводяться Об’єднаним активом інвесторів банку Аркада, журналістам допомагатимуть організатори з бейджем PR Team – звертайтесь до них за будь-якою допомогою.

Пошта: [email protected]

ЖК Еврика

ЖК Патріотика