Друзі!

Незважаючи на сильну втому через двомісячний безстроковий протест, ніхто з нас навіть не думає зупинятися в боротьбі за свої квартири.


Разом з батьками в Наметових знаходяться й діти інвесторів “Аркади”. І ми знову, вже вкотре, звертаємося до президента України В. Зеленського та до Уповноваженого з прав дитини Миколи Кулеби. Скільки ще діти інвесторів “Аркади” повинні перебувати в наметах, протестуючи разом з батьками, щоб ви помітили нашу проблему і втрутились для захисту постраждалих сімей? Наші діти замість безтурботних літніх ігор ходять з батьками на мітинги і живуть в наметах!

Юля, інвесторка ЖК Патріотика:

Майбутні мої сусіди!

Вас вітає Компанія Дружніх Сусідів! Що ми з вами тільки не чули про себе… Багато хто свято вірить, що ми “проплачені”. Деякі вважають, що ми найняті професіонали. І це, мабуть тому, що ми вже і є профі! Спільна біда змусила звичайних громадян мобілізуватися, активізуватися. В нас, дійсно, дуже потужна команда, де у кожного є своя маленька роль у великій справі. Доведені до відчаю інвестори, направили свої таланти і навички з мирного русла в супротив та боротьбу за своє конституційне право на житло.

Ніхто з нас не просив у держави допомоги, ми звикли розраховувати тільки на себе. І ми знайшли не тільки сили в собі, а і кошти на атрибутику, намети і пов’язані с протистоянням витрати. Нас так багато, що маленький фінансовий вклад кожного – це значні кошти, які матеріально підтримують наш бойовий дух. А наші дітки – це приклад стійкості та мужності. Вступайте в наші ряди і, згодом, на новосіллях один у одного, ми підіймемо келихи за перемогу та справжніх друзів!”

Увага акція!

Тільки для інвесторів Аркади! Тільки сьогодні, саме зараз, приходь і отримай авторське тату на згадку! Саме ви можете стати гордим володарем почесного напису ІНВЕСТОР у виконанні самої Наташулі та дракона від Віталія СБ.


Приходьте на чергування в Наметове-1 та Наметове-2 і ви будете не тільки в курсі останніх новин, відчуєте в собі бунтарський дух, а і особисто станете частиною Компанії Дружніх Сусідів!

НАЙСМІЛІВІШИХ ТА НАЙВІДВАЖНІШИХ ЗАПРОШУЄМО НА НОЧІВЛЮ У НАШИХ НАМЕТОВИХ МІСТЕЧКАХ!!! В НАС ЗАВЖДИ ЧУДОВА КОМПАНІЯ, ЧАС МИНАЄ ТАК ШВИДКО, ЩО ПРОСТО 🔥🔥🔥

Суши-тайм в Н2🍣🍣🍣
На дежурствах в Н1 и Н2 всегда вкусно, весело и хорошая Компания Дружных Соседей😁 Акция обнимашки в подарок все еще действует! 🤗

Маленький герой наметового-2

Михайло, інвестор банку Аркада:

“В палатках Вас ждут соседи, кинопоказы и горячий кофе/чай!!! Ждём всех!!!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *