Привіт, майбутні сусіди!

Хочу похвалитися, які чудові люди зараз в моєму оточенні!
Я щиро радію знайомству з інвестором з Донецьку, майже земляком, який важко працював, щоб у його родини було щасливе, заможне життя. Він досяг певних вершин, коли можна жити в задоволенні і є, що залишити у спадок дітям. Але війна… Бізнес “віджали”… Дім… дім прийшлося залишити. Цей чоловік не опустив руки. Йому є заради кого жити і працювати, адже в нього 2є чудових, талановитих дітей, якими б мала пишатися наша держава. І зараз, він, разом із сім’єю, не зупиняється у боротьбі.


Я щодня бачу нашого маленького лідера супротиву Женю, який своїм прикладом надихає багатьох. А його старший брат, крім денних чергувань, ще й на варті спокою в наших наметових містечках вночі. Це розумний, гарний, вихований хлопець, який мав би проводити курсантські канікули із дівчиною та друзями, а замість того… самі знаєте.


Це наші маленькі воїни Яночка та Саша. Сашенька – обдарований хлопчик, йому всього 7 років, а він вже у 3му класі, робить успіхи у навчанні, допомогає матусі у догляді за сестричкою і вимушений, разом з іншими нашими малечами, проводити час в наметах, під стінами КМДА та ОПУ.


І інші маленькі і великі герої. Як же багато серед нас справжніх Людей! Запрошую кожного з вас познайомитися, тому що – це великі історії звичайних людей, які надихають!

Ти знаєш, що ти – людина?
Ти знаєш про це чи ні?
Усмішка твоя – єдина,
Мука твоя – єдина,
Очі твої – одні.

В об’єднанні наша сила! Ми не здамося, бо не зможемо потім дивитися в очі один одному. Перемога буде за нами.

Юля, інвесторка Аркади, координатор наметових (С)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *