Шановні інвестори,

Вашій увазі новини щодо останніх подій, що цікавлять більшість.

1.💥Щодо аукціону, оголошеного ліквідацією АТ АКБ «Аркада» з продажу права вимоги за кредитними договорами: https://zakupki.prom.ua/auctions-dgf/auctions/GFE001-UA-20210427-47497

Йдеться про кредитні договори №494 від 10.12.2019 (заборгованість за яким на сьогодні складає 3 млн 385 тис 479 грн) та №495 від 17.12.2019 (заборгованість за яким на сьогодні складає 50 млн 600 тис 958 грн). Таким чином, загальна сума заборгованості за даними 2 кредитними договорами складає 53 млн 986 тис 437 грн.

Кредити було видано АТ АКБ «Аркада» та було забезпечено майновою порукою. Так, кредитний договір №494 від 10.12.2019 було забезпечено майновою порукою у вигляді 11 одиниць товару на загальну суму 8 млн 707 тис 179 грн. Кредитний договір №495 від 17.12.2019 було забезпечено майновою порукою у вигляді 2564 одиниць товару на загальну суму 90 млн 013 тис 948 грн. Таким чином, загальна вартість майна в заставі за даними 2 кредитними договорами складає 98 млн 721 тис 127 грн.

Попередньо, позичальником та заставодавцем по даним кредитним договорам виступали ТОВ «Аркада-Будівництво» та ТОВ «Торг-Буд Партнер» (корпоративні права на які належать ГС «Дирекція з добудови»).

Право вимоги, що виставлено на продаж ліквідацією, охоплює не тільки ці 2 кредитні зобов’язання, а і інші низьколіквідні зобов’язання перед АТ АКБ «Аркада» у кількості 57 найменувань (в тому числі, фізичних та юридичних осіб). Нижче буде оприлюднено відповідну детальну таблицю.

За результатами попередньо проведених переговорів Об’єднаного Активу з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, компанією Stolitsa Group та іншими членами Дирекції, ОА оцінює можливість реалізації кредитного портфелю на перших торгах за встановленою вартістю дуже низькою.

До наступного засідання Дирекції 11.05.2021 року буде отримано детальну інформацію щодо даних кредитних зобов’язань, перелік товарів в заставі та інші необхідні дані. На засіданні буде прийняте рішення щодо подальших дій з метою унеможливити звернення стягнення на предмет застави (з подальшою реалізацією заставного майна). Попередні дієві пропозиції до розгляду вже напрацьовано.

Паралельно будуть вестись переговори з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, як однією із сторін Меморандуму, для врегулювання даного питання та недопущення можливості реалізації заставного майна та його вивезення з об’єктів.

Хочемо окремо звернути увагу, що такий варіант (вивезення вже завезеного на об’єкти обладнання) є малоймовірним та неприпустимим. Ті, хто свідомо чи несвідомо намагається маніпулювати на даній темі, вводять інвесторів в оману та дестабілізують ситуацію. Просимо зберігати спокій та не панікувати. Дирекція, компанія SG, Об’єднаний Актив та інші учасники Меморандуму зроблять все можливе для недопущення вивозу будівельних матеріалів з об’єктів.

Щодо прийнятих рішень Дирекції з даного питання буде одразу повідомлено усіх додатково.

2.💥Щодо проведення завтра окремими особами зібрання з метою пікетування візиту Державного секретаря США Ентоні Блінкена та його заступника Вікторії Нуланд.

Об’єднаний Актив повідомляє, що не має жодного відношення до даної акції протесту, не відповідає за дії її організаторів та не несе відповідальності за неї в цілому.

При цьому, повідомляємо, що Об’єднаним Активом здійснюється продуктивна та масштабна підготовка до МЕГА-мітингу 28.05.2021 року, присутність на якому просимо запланувати усіх інвесторів.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *