Шановне сусідство!

Сьогодні весь православний світ святкує свято Великодня. У житті кожного християнина це свято особливо шановане та величне. Пасхальні дні спонукають віруючих по-новому побачити й відчути себе у світі, оцінити чистоту помислів, бажань та вчинків, бути добрішими, милосерднішими, більш терплячими і благороднішими один до одного. Як переконує Святе Письмо, кожна добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею. Пам’ятаймо про це повсякчас.

Відгукуючись у серцях особливою радістю та надією, Воскресіння Христове проголошує перемогу життя та добра, дає відчуття оновлення й духовного відродження, єднає нас надією на перемогу істини та справедливості, єднає щирою молитвою за мир на українській землі.

Для нас, інвесторів колишнього банку Аркада, хай це світле свято подарує надію на вирішення нашого питання, а тисячі родин переселяться зрештою у такі омріяні і вистраждані домівки.

Тож нехай це найсвітліше християнське свято подарує всім непохитну віру у краще майбутнє та надихає на добрі справи. Хай Ваші душі будуть багаті на добро як святковий стіл, чисті як великодній рушник і веселі як українські писанки.

Бажаємо Вам і Вашим сім’ям щастя, радості, благополуччя! Божого благословення, веселих свят і щасливої долі!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Об’єднаний актив ЖК Еврика, Патріотика і Патріотика на озерах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *