Шановні інвестори Аркади (нинішні та колишні),

Вашій увазі позитивна новина.

💥В результаті конструктивних переговорів щодо електропостачання ЖК «Патріотика» (виконання технічних умов щодо ЖК, передача підстанцій на баланс оператора, підключення споживачів за постійною схемою електропостачання) між Дирекцією (за участі менеджменту та спеціалістів компанії Stolitsa Group), ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», Київською міською державною адміністрацією було досягнуто домовленостей щодо електропостачання 5 заселених будинків ЖК «Патріотика».

💥Так, мешканці даних будинків останні роки змушені були платити за спожиту електроенергію за комерційним тарифом у зв’язку з незавершеним виконанням технічних умов та обліком оператором даних будинків як будівельних об’єктів.

💥На цьому тижні компанією SG внаслідок переговорів було узгоджено переведення мешканців даних будинків на тариф для населення (1.68 грн/кВт-год), а також сплату коштів оператору безпосередньо через ЖЕК. Наразі відбуваються остаточні юридичні процедури, забудовником ТОВ «Будеволюція» вчора було передано лист до ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» про переведення обліку 4 КТП на ЖЕК ТОВ «Промінь-С». Попередньо вітаємо мешканців даних введених в експлуатацію будинків, найближчими днями очікуємо відповідне рішення ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».

💥Це є додатковим та беззаперечним свідченням того, що компанія Stolitsa Group налаштована конструктивно, комплексно та поступово вирішувати усі проблеми, пов’язані з ЖК «Еврика» та «Патріотика».

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

2 thoughts on “Короткі передсвяткові позитивні новини

  1. Не совсем понятно какая была необходимость брать эти кредиты, когда вся стоимость материалов и работ оплачивалась доверителями и инвесторами!?Хотя эти 98 млн. ничего не решают в масштабах незавершенного строительства на сумму 3.5 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *