Шановне сусідство!

Як ви знаєте, 28 травня 2021 року інвестори Аркади знову вийдуть на масштабний МЕГА-мітинг на честь річниці початку нашого протесту.

⚡️За цей рік мали місце багато подій: незважаючи на банкрутство банку Аркада, нам вдалося вистояти та зберегти від розкрадання наші будівельні майданчики, ми виходили на числені мітинги, кілька разів перекривали Хрещатик, 317 діб ми протримали намети в самому серці столиці, домоглися підписання Меморандуму.

⚡️Наразі вже маємо нового забудовника і нового Управителя ФФБ, проте нагальною залишилася проблема фінансування, оскільки без підтримки з боку держави процес добудови наших ЖК може розтягнутися на довгі-довгі роки.

⚡️Саме щодо цього питання підемо знову вулицями столиці. Тому, вкотре звертаємося до найкреативніших та найстійкіших інвесторів Аркади з пропозицією придумати найвлучніші, найяскравіші та найгарячіші ГАСЛА для нашого МЕГА-мітингу. Найкращі з них будуть надруковані на оновлених БАНЕРАХ до мітингу.

💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥
Отже, заходимо до гугл-форми та залишаємо свій варіант ГАСЛА:

https://docs.google.com/forms/d/1bWlxQd9Z4nNiBAmXIP6BPo8RRAM85uT-ZVTEv6sIlwQ/edit?usp=sharing💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

Ідеї ГАСЕЛ збиратимемо до кінця дня 9.05.21 – нехай ця символічна дата сприяє нашій перемозі у боротьбі за добудову ЖК Еврики, Патріотики і ПНО.

🏆З 10.05 по 15.05 – голосуємо за найвлучніші ГАСЛА та вибираємо разом найкращі за рейтингом голосів – саме їх відправимо на друк на оновлених банерах до мітингу 28 травня.

🏗28.05.2021 виходимо на МЕГА-мітинг інвесторів колишнього банку Аркада під новими ГАСЛАМИ – нехай нас всі побачать та почують!!!

📢 Також, пропонуйте КРЕАТИВНІ ІДЕЇ щодо проведення мітингу, щоб привернути увагу ЗМІ!

Пам’ятаймо, що саме в об’єднанні наша сила! І тільки разом зможемо добитися добудови наших ЖК!!!

Об’єднаний актив ЖК Еврика, Патріотика і Патріотика на озерах.

1 thought on “Оголошуємо збір пропозицій щодо нових гасел в рамках підготовки МЕГА-мітингу

  1. 1.Хочемо у своїх квартирах жити – Вим агаємо на добудову кредити! 2.Ми, інвемтори Аркади Звертаємось до влади Дайте на добудову кредити Адже нам немає де жити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *