Шановні інвестори,

Сьогодні відбулось чергове засідання Дирекції, основні новини наступні:

1.💥Розглянуто питання звернення з петицією на офіційному веб-порталі Президента України. Вирішено підготувати текст петиції та винести на розгляд Дирекції на наступному засіданні.

Обговорено можливі подальші кроки в переговорах щодо державної фінансової підтримки.

2.💥Комплексно розглянуто питання здійснення охорони об’єктів та забезпечення електроенергією. Вирішено перевести договори з охоронними компаніями з ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» та будинку №6 ЖК «Еврика» на діючих забудовників (ТОВ «Будеволюція» та ТОВ «Аркада-Будівництво»). Також, вирішено, що в подальшому забудовники шляхом прямих договорів з постачальником електроенергії відшкодовуватимуть прямі витрати на електропостачання на недобудовані будинки ЖК «Еврика» та «Патріотика».

Патрулювання силами інвесторів з контролем охорони з боку ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» вирішено залишити за ГО з відшкодуванням відповідних витрат Дирекцією. Вирішено питання відшкодування витрат Дирекцією на охорону будинку №16 ЖК «Еврика».

3.💥Вирішено на наступне засідання Дирекції винести на розгляд список будинків, по яким необхідно провести першочергові роботи для унеможливлення зниження стадії їх готовності під впливом зовнішнього середовища.

У подальшому Дирекцією будуть прийняті відповідні рішення по кожному з будинків, враховуючи кошторисну вартість відповідних робіт.

4.💥Винесено на розгляд Дирекції проекти Протоколів про взаєморозуміння та взаємодопомогу з 5 будинками високого ступеню готовності.

Вирішено детально проаналізувати дані проекти усіма членами Дирекції та прийняти відповідне рішення про їх підписання в запропонованій редакції (чи з коригуваннями) на наступному засіданні.

5.💥Вирішено провести в другій половині травня зустрічі Дирекції з комунікаторами будинків кожного ЖК.

Про деталі часу, місця та порядку денного буде повідомлено додатково.

6.💥Обговорено питання заяв від деяких інвесторів щодо проведення акцій протесту біля офісу компанії Stolitsa Group. Дирекція, котра сьогодні засідала, в повному складі категорично засуджує таку ініціативу та нагадує, що відповідно до умов Меморандуму інвестори взяли на себе зобов’язання не вчиняти такі деструктивні дії, натомість у компанії SG є право діяти на власний розсуд та відмовитись від виконання зобов’язань у разі вчинення щодо неї інвесторами деструктивних дій та дискредитації компанії.

Отже, закликаємо окремих інвесторів утриматись від необдуманих кроків, які можуть мати негативні наслідки для усіх 11 тисяч сімей.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *