Шановне сусідство!

Так сталося, що сьогодні наша країна відзначає подвійне свято – День Перемоги і День матері.

Свято Дня Перемоги беззаперечно назавжди залишиться днем  тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків. Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу уже немає поряд більшості з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі перепони, відновили зруйновані міста і селища.

День Перемоги не просто так називають сумним святом. Перемога дісталася важкою ціною, ціною величезних втрат не лише майна, але і безцінних людських життів. Пам’ятаючи це, хочемо побажати всім нам мирного неба і миру в нашій державі, щоб наші діти та онуки більше ніколи не стикалися з усіма жахіттями війни.

Свято матері Україна почала святкувати відносно недавно. Мама відіграє величезну роль в житті кожної людини. У цей день заведено вітати всіх матерів незалежно від віку, дякувати їм за материнську працю. День матері походить ще з Стародавньої Греції – культу матері – богині Геї. А у Великій Британії в XVII-XIX століттях відзначали “материнську неділю”, шанували улюблених мам і пекли особливий пиріг.

Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!

Об’єднаний актив ЖК Еврика, Патріотика і Патріотика на озерах
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *