Шановні інвестори,

Вчора (11.05.2021) відбулось чергове засідання Дирекції з добудови. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань:

1.💥Обговорено питання реалізації ліквідацією АТ АКБ «Аркада» прав вимоги по кредитним договорам, де заставою були товарно-матеріальні цінності (боржник та заставодавець/майновий поручитель – ТОВ «Аркада-Будівництво» та ТОВ «Торг-Буд Партнер»), що знаходяться на об’єктах. Найближчі дні буде напрацьовано план дій щодо даної проблеми та затверджено його на наступному засіданні Дирекції.

2.💥З наступного тижня вирішено провести зустрічі Дирекції з представниками будинків кожного ЖК. Про дату/час/місце даних зустрічей буде повідомлено додатково.

3.💥Розглянуто попередні кошториси необхідних робіт для введення в екплуатацію 5 будинків високого ступеню готовності (№14, 15, 18 ЖК «Еврика» ≈ 30 млн грн та №16, 26 ЖК «Патріотика» ≈ 30 млн грн), а також для виконання необхідних першочергових робіт по окремим будинкам (№1, 5, 6, 16, 17, 22, 23 ЖК «Еврика» ≈ 20 млн грн та всі будинки ЖК «Патріотика», окрім №16 та 26 ≈ 10 млн грн) для уникнення зниження ступеню їх готовності під дією зовнішнього середовища та, як наслідок – можливої їх руйнації, а також для використання усіх будівельних матеріалів, які наразі закуплені, але не використанні в процесі будівництва. Вирішено затвердити подальший план дій щодо даних робіт на наступному засіданні з урахуванням обсягу можливого авансування коштів компанією SG.

4.💥Обговорено питання реалізації дошкільних навчальних закладів (дитячих садочків) в ЖК «Еврика» (позиція №32 на плані забудови) та в ЖК «Патріотика» (позиція №57 на плані забудови) приватному інвестору.

Вирішено провести предметні переговори з потенційними покупцями щодо продажу даних об’єктів соціальної інфраструктури для покриття дефіциту коштів, необхідних для першочергового виконання робіт у відповідних ЖК.

5.💥На наступному засіданні Дирекції буде розглянуто звіт щодо витрат Дирекції та забудовників за останні 2 місяці.

6.💥Розглянуто перспективи затвердження проектної документації нового ЖК на ж/м Осокорки-Центральні, початок його будівництва та продажу об’єктів нерухомості в ньому.

7.💥Розглянуто питання затвердження проектної документації будинку №28 ЖК «Патріотика» та аналіз можливих варіантів коригування проекту ЖК «Патріотика».

8.💥Розгляд додаткових питань, а саме: підписання прямих договорів між забудовниками та охоронними компаніями ЖК «Еврика» та ЖК «Патріотика», фінансування патрулів, підписання договору з Державним підприємством “ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ” на обстеження окремих будинків, підписання договору з проектною організацією, підписання Протоколів про взаєморозуміння і взаємодопомогу з будинками високого ступеню готовності та інше.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *