Шановні інвестори!

Як і обіцяли раніше, маємо гарні новини з дуже важливих фронтів!

Отже, сьогодні Кабінетом Міністрів України було ухвалено постанову про створення Міжвідомчої робочої групи при КМУ з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва! Таким чином, міжвідомчу робочу групу, створення якої ми так чекали, СТВОРЕНО!

💥Про це Актив повідомила народний депутат Шуляк О.О. (яка і ініціювала створення даної міжвідомчої робочої групи). Також, про це вона щойно повідомила на своїй сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/114993493222614/posts/344027446985883/?d=n.

💥Пропонуємо, як завжди, висловити Олені Олексіївні за це вдячність в коментарях!!!

💥Дана Міжвідомча робоча група створена не лише стосовно проблем будівництва Аркади. АЛЕ приводом до її створення стала саме наша проблема і звернення 40 народних депутатів саме з нашої ініціативи! Отож, першочерговий пріоритет буде надано саме нашому питанню!!!

💥В найближчі декілька днів приступаємо до роботи на даному фронті! І впевнені, що обов’язково досягнемо там результату найближчим часом!

💥Про деталі розповімо завтра на нашій Мега-зустрічі біля Наметового-1.

‼️Сьогодні відбулась Містобудівна рада при КМДА в спрощеному форматі, а саме за участі: заступника мера Непопа В.І., головного архітектора Свистунова О.В., 2 членів Містобудівної ради, архітектора проекту Духовичного Г.С., проектантів Аркади. Основні результати:

💥Ескіз в цілому ЗАТВЕРДЖЕНО! Оновлений проект всі оцінили вкрай схвально! Дали зелене світло на розробку проектної документації. Більше того, погодилися сприяти в розробці цієї документації. За словами присутніх, риторика КМДА щодо проекту змінилася.

💥Дорога для продовження договорів оренди повністю відкрита (за умови позитивного настрою керівництва КМДА з даного питання та неголосування за рейдерський проект рішення Бохняка-Назаренка Київрадою 03.09.2020 року).

💥З даного питання всі деталі будуть висвітлені також завтра на Мега-зустрічі. Чекаємо усіх і кожного!

‼️Розгляд судової справи №910/7707/19 (підготовче засідання) щодо стягнення 365 млн грн з міського бюджету було відкладено на 17.09.2020 року.

ДОДАТКОВЕ ОНОВЛЕННЯ

Друзі, сьогодні дійсно дуже позитивний день, адже Міжвідомча робоча група при Кабінеті Міністрів України, яку ми так добивалися, влаштовуючи наші МЕГА-мітинги, креативні Автомітинги, живучи в Наметових містечках, ходячи щодня на міні-флешмоби під ОП, перебуваючи в постійному переговорному процесі з народними депутатами та МВС, сьогодні нарешті СТВОРЕНА.

1.‼️Годину тому мали діалог з заступником Міністра внутрішніх справ Геращенко А.Ю. з даного приводу та повідомляємо головне:

-💥проект постанови КМУ про створення міжвідомчої комісії було подано саме МВС, а доповідачем з даного питання сьогодні на засіданні КабМіну був особисто Аваков А.Б. (https://www.kmu.gov.ua/meetings/zasidannya-kabinetu-ministriv-ukrayini-11-08-2020, дивитися пункт 4.21). Таким чином, Аваков А.Б. виконав дану нам 29.05.2020 року обіцянку щодо того, що ситуація на постійному його контролі, за що ми йому вдячні! Також, ми вдячні заступнику Міністра Геращенка А.Ю. та його помічнику Човпану С.Г. за глибокий аналіз нашої проблеми!

-💥співголовуючим даної Міжвідомчої робочої групи буде заступник Міністра внутрішніх справ Геращенко А.Ю.

-💥Дана Міжвідомча робоча група хоч і створена по всім проблемним будівництвам, однак питання будівництв Аркади буде в пріоритеті.

-💥перше засідання робочої групи має відбутися вже наступного тижня. Про дату ми повідомимо всіх додатково.

2.‼️Мали сьогодні також діалог з народним депутатом Шуляк Оленою Олексіївною, яка підтримала нас та ініціювала подання депутатським корпусом (більше 40 народних депутатів) звернення до КМУ з проханням створити Міжвідомчу робочу групу.

На засіданнях робочої групи з нашого питання Олена Олексіївна буде присутньою і запевнила, що ми і далі можемо розраховувати на її підтримку. Ми вдячні також Олені Олексіївні за цю ініціативу і небайдужість до нашої проблеми!!!

3.‼️І звісно, ми вдячні всім інвесторам, це наша спільна проміжна перемога!

Ми дякуємо всім, хто брав участь в Мега-мітингах, Автомітингах, щоденних флеш-мобах під ОП, хто приходив в Наметові містечка, хто залишався там ночувати, хто підтримував наш протест медійно та всім-всім-всім, хто був дотичний до будь-яких корисних процесів!

Дана ситуація якомога краще ілюструює наше основне гасло – «В об’єднанні наша сила!». І ми впевнені, що за нами буде перемога!

4.‼️Всі деталі з усіх питань, всі пропозиції та зауваження запрошуємо вас обговорити завтра на нашій Мега-зустрічі біля Наметового містечка-1 о 19:00 год.

5.‼️Ми не зупиняємо наші флешмоби біля ОП та будемо проводити їх мінімум до першого засідання новоствореної Міжвідомчої робочої групи. Ми проситимемо Президента і далі тримати ситуацію на контролі та, за можливості, особисто взяти участь в засіданні новоствореної Міжвідомчої робочої групи.

При цьому, ми вдячні Президенту Зеленському В.О. за сприяння у створенні Міжвідомчої робочої групи, адже впевнені, що він був співініціатором її створення.

Тому, завтра збираємося на щоденний флеш-моб під ОП на 09:00 год! Побачимося завтра!

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний актив всіх ЖК банку «Аркада»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *