Друзі!

Нагадуємо, що сьогодні вже 116 доба нашого протесту! Це означає що майже 4 місяці у центрі міста стоять наші намети, які бачать тисячі людей і які є дуже незручними для очільників міста. І саме намети досі уособлюють собою серце нашого протесту.

Проте, самі по собі, намети це лише засіб, але головним у них є люди, а саме ми – інвестори 3 ЖК банку Аркада: ЖК “Еврика”, ЖК “Патріотика” та ЖК “Патріотика на озерах”.

В наших наметах на Хрещатику є все необхідне:

Провізія

Чай-кава-капучіно

Душевна і дружня компанія

Теплі пледи та спальники (утримуються в чистоті)

Засоби захисту і дезинфекції

Зручні меблі

Кінопокази ввечері

Заряд оптимізму і бадьорості.

Але найголовнішим тут є люди, наші майбутні сусіди. Ті, хто житимуть з вами поруч… Так-так, ми залишаємося оптимістами і віримо, що зрештою все буде добре. А тому важливо вже зараз знайомитися і придивлятися один до одного. Переконані, що жоден вайбер-чат не замінить живого спілкування з майбутніми сусідами.


Тому чекаємо вас на чергування у Наметовому! Кожен з нас може виділити кілька годин на тиждень, щоб змінити сусідів у наметовому та підтримати спільну боротьбу за квартири.

Приходьте за попереднім записом, або просто так!

На нічні та денні чергування можна записатися у Світлани (координатора наметового) – пишіть у вайбер 0973944557 СВІТЛАНА

Пам’ятаймо, що тільки разом ми сила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *