Сьогодні православні християни відзначаюсь велике свято – Різдво Христове. Ввечері 6 січня, коли у небі з’являється перша зірка, дружні українські родини зберуться за одним столом, щоб зустріти Різдво разом. Цього вечора сім’ї у багатьох кутках України скуштують 12 страв, головна з котрих кутя. А також будуть вітати одне одного з цим світлим торжеством.

За давньою традицією, належне різдвяне святкування починається ще ввечері напередодні Різдва з духовних і матеріальних приготувань. Вечір цей зветься Святим чи Свят-Вечором, або ж Навечір’ям Різдва Христового, що припадає на 6 січня.

Це один з найбільш шанованих днів для всіх християн – і східного, і західного обрядів – та одне з найважливіших родинних свят, магічний день, коли кожна сім’я створює в оселі атмосферу затишку, достатку та злагоди.

Нам, інвесторам Аркади, в цей надзвичайний день хочеться вірити, що невдовзі і ми матимемо можливість облаштовувати та прикрашати свої домівки до цього світлого та прекрасного свята та відчиняти двері щедрувальникам і колядникам…

Зі святом вас, друзі!!!

Христос народився!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *