1.💥У понеділок 04.01.2021 року відбувся візит керівника проекту «Патріотика» від компанії Stolitsa Group Кадацького Б.В. та інших представників компанії на ЖК «Патріотика». За участі діючого відповідального за будівництво від генпідрядника Атукмаєа П.Г. та інвесторів було здійснено огляд будинків для визначення стану їх готовності та комплексності.

Також, було проведено зустріч з представниками обслуговуючих кооперативів будинків №16 «Асканія» та №26 «Львівський» щодо можливих варіантів заселення даних будинків. Представниками Stolitsa Group зазначено, що компанія на даному етапі не може санкціонувати/заборонити заселення даних будинків до отримання сертифікату про введення в експлуатацію. Таке заселення – особиста відповідальність забудовника та людей, які прийняли таке рішення. У випадку настання негативних наслідків відповідальність (цивільно-правова/адміністративна/кримінальна) настане для забудовника та інших осіб.

При цьому представниками SG для якомога швидшого досягнення результату рекомендовано обслуговуючим кооперативам розглянути можливість проведення переговорів з підрядниками по даним будинкам щодо надання пакету документів (акти виконаних робіт) та забудовником щодо подання заявки до ДАБІ на введення даних будинків в експлуатацію.

2.💥Вчора 05.01.2021 відбулася зустріч інвесторів ЖК «Патріотика на озерах» за участі Об’єднаного Активу з керівником компанії Stolitsa Group Соколовським Е.С. щодо можливих подальших шляхів отримання квартир інвесторами ЖК «Патріотика на озерах».

3.💥Сьогодні відбуватиметься важлива зустріч з компанією Stolitsa Group для обговорення Меморандуму, про результати якої повідомимо згодом.

4.💥У зв’язку з постійним запитом інвесторів інформації щодо факту подання Об’єднаним Активом звернень про необхідність проведення прес-брифінгу та оголошення результатів аудиту повідомляємо наступне.

Об’єднаним Активом були подані відповідні звернення до Офісу Президента, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки Украіни, Національного банку України, Київської міської державної адміністрації, Ради національної безпеки і оборони України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (із останніх – від 16.11.2020, 19.11.2020, 28.11.2020 та 30.11.2020 року). На сьогоднішній день відповідь на дані звернення надано не було.

5.💥Нижче надаємо текст запиту до КМДА на публічну інформацію щодо надання результатів аудиту та інформації щодо дати призначеного прес-брифінгу по нашій ситуацій. Даний запит буде подано вже сьогодні.

6.💥Крім того, нижче другим файлом викладаємо порівняльну таблицю запропонованих правок Меморандуму від інвесторів з коментарями юристів компанії Stolitsa Group. Пропонуємо усім до ознайомлення.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *