Сьогодні відбулася зустріч зі співвласницею компанії Stolitsa Group Молчановою В.Б. та юристом компанії щодо поточних питань та для узгодження коригувань до Меморандуму. Отже, результати зустрічі наступні:

1.💥Погоджено розмір відрахувань з доходу від реалізації ЖК «Патріотика на озерах» у розмірі рівно 10% доходу від ЖК «Патріотика на озерах», а не з формулюванням «не більше 10%».

2.💥 Погоджено пункт в меморандумі, де буде прописано, що компанія Stolitsa Group в порядку авансування відрахувань в розмірі 10% доходу від ЖК «Патріотика на озерах» спрямовуватиме власні оборотні кошти компанії на будівництво ЖК «Еврика» та ЖК «Патріотика» (до початку надходжень від ЖК «Патріотика на озерах»). Таким чином, необхідності чекати забудови усього ЖК «Патріотика на озерах» інвесторам ЖК «Еврика» та ЖК «Патріотика» не доведеться.

3.💥Погоджено внесення пункту про те, що фінансування, старт та будівництво усіх трьох ЖК відбуватиметься одночасно.

4.💥Погоджено те, що одразу після підписання Меморандуму компанія Stolitsa Group допомагатиме фінансово з охороною наших об’єктів.

5.💥Вже у січні має бути презентовано оновлений проект ЖК «Патріотика». До березня також відбудеться презентація оновленого проекту ЖК «Еврика» та проекту «Патріотика на озерах» (зі зміненою назвою/концепцією/класовістю будівництва і т.д.).

6.💥Після проведення будівельного та технічного аудиту відбудеться публічна презентація графіків добудови по кожному ЖК та по кожному будинку. При цьому, строк добудови та черговість будівництва кожного будинку буде визначено окремо та погоджено з інвесторами.

7.💥Погоджено пункт Меморандуму про те, що всі будинки будуть споруджуватись без погіршення технічних та якісних характеристик, а також комплексності.

8.💥Інвесторам «Патріотики на озерах», які забажають залишитися в оновленому проекті даного ЖК та відмовяляться від переходу в ЖК «Еврика» чи «Патріотика», буде надано знижку на доплату за підвищений клас житла і на доплату за можливі додаткові квадратні метри (розмір знижки буде розглянуто найближчими днями). Також, буде передбачена розстрочка платежу на суму доплат для таких інвесторів (за підвищення класу житла чи додаткові кв.м). Дані гарантії для інвесторів ЖК «Патріотика на озерах» також домовились прописати в Меморандумі.

9.💥Попередньо вирішено виключити колишнього власника АТ АКБ «Аркада» та діючого бенефіціарного власника групи компаній-забудовників «Аркади» Паливоду К.В. з підписантів Меморандуму.

10.💥По ряду інших умов Меморандуму було погоджено коригування. Оновлений документ з внесеними коригуваннями буде надано в п’ятницю 08.01.2021 року. У понеділок 11.01.2021 року оновлений проект Меморандуму буде передано на розгляд до КМДА.

11.💥Компанію Stolitsa Group налагоджено діалог з Домобудівельним комбінатом №3. Останній готовий відновити роботу вже найближчим часом та здійснювати постачання необхідного обсягу залізобетонних виробів.

12.💥Ведемо переговори щодо державної підтримки компанії Stolitsa Group в даному проекті у вигляді «дешевого» кредитування чи викупу державою квадратних метрів в ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах». Розгляд даного питання буде також ініційований на наступному засіданні Міжвідомчої робочої групи при КМУ з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва.

13.💥Позиція компанії полягає в тому, що проведення прес-брифінгу на високому держаному рівні є доцільним після підписання Меморандуму та проведення економічного, юридичного та технічного аудиту, передбачених п.1-3 Меморандуму. При цьому, сьогодні від імені ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» вже було подано звернення до КМДА щодо необхідності надання результатів аудиту, проведеного ХК «КиївМіськБуд» та проведення такого брифінгу (у формі запиту на інформацію, викладалося сьогодні, див. файли вище).

14.💥У понеділок 11.01.2021 року відбудеться зустріч з керівником проекту компанії SG по ЖК «Еврика» для детального ознайомлення з необхідними першочерговими заходами по даному ЖК.

15.💥Загалом, компанія Stolitsa Group налаштована на конструктивний діалог з усіх питань та готова допомагати у вирішенні нашої ситуації. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю і на те, що Меморандум з урахуванням інтересів інвесторів буде підписано вже найближчим часом.

16.💥Вітаємо усіх з прийдешнім Різдвом Христовим! Бажаємо вам і вашим родинам тепла, затишку, достатку, сімейного щастя, внутрішньої гармонії і тільки щасливих моментів життя!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *