Шановні інвестори банку «Аркада»,

Вітаємо Вас з одним з головних державних свят, Днем Конституції України!

Бажаємо мирного неба над головою, добробуту, процвітання і впевненості у безхмарне та гідне, сучасне конституційне майбутнє і сьогодення нашої держави!

Маємо великі надії і сподівання, що задекларовані Конституцією права, засади та свободи стануть реаліями нашого життя, яких критично і невідкладно потребує спільнота інвесторів банку «Аркада»!

Сьогодні 11 000 постраждалих сімей інвесторів банку «Аркада» вже більше року вимагають захисту своїх порушених конституційних прав, а саме відновлення будівництва 39 будинків в ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах», які були повністю і прозоро профінансовані, але так і не збудовані.

Відсутність будівельних робіт на майданчиках вже третій рік дає повне право інвесторам банку «Аркада» стверджувати, що надані Конституцією України Право на житло (стаття 47) і Право на достатній життєвий рівень (стаття 48) були порушені шахрайськими діями з боку осіб дотичних до виникнення і допущення такої ситуації, та були не захищені з боку Держави.

28 травня 2021 року тисячі постраждалих інвесторів банку «Аркада» на черговому мітингу, тримаючи величезний державний стяг на Майдані Незалежності, продемонстрували державним інституціям, європейській столиці та державі Україні масштаб зруйнованих доль, порушених прав і потребу державного захисту та вимогу відновлення своїх прав на житло!

Історію події можна переглянути за посиланням, що додається нижче.

Навіть попри відсутність оперативного реагування з боку державних інституцій, нас не зупинити, ми продовжуватимемо відстоювати і виборювати своє конституційне право на житло та використовувати всі можливості для цього!

🏗Наші будинки повинні бути добудованими! Державні інституціі покликані захистити права своїх громадян!

7 липня 2021 року гуртуємось і в черговий раз виходимо на Мега-мітинг!

Зі святом!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

P.S.: монтаж відео виконала сім’я Lukyanenko, інвестори ЖК Еврика, буд 19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *