Шановні інвестори Аркади!

💥Результати проведеного вище голосування, проведення якого погоджене рішенням Дирекції від 22.06.2021 року, зафіксовані станом на 12:00 щодо того, в який момент мають повертатися кошти, вкладені кооперативами в будівництво своїх будинків, є такими:

  1. Варіант 1. Після добудови всіх будинків відповідно до Меморандуму від 07.04.2021 року та за умови наявності залишку коштів від «Частки на добудову» – 3.7 тис. голосів (64%)
  2. Варіант 2. Згідно графіку добудови конкретного будинку, коли отримані кошти від «Частки на добудову» по графіку направляються на конкретний будинок для добудови і профінансовані кооперативом кошти повертаються (тобто, в період, коли мали б витрачатися кошти на даний будинок, але у їх витраті вже немає потреби, бо роботи виконані кооперативом) – 2.1 тис. голосів (36%)

💥Таким чином, інвесторами було вирішено прийняти пункт правил, що кошти кооперативам будуть відшкодовуватися після добудови всіх будинків відповідно до Меморандуму від 07.04.2021 року та за умови наявності залишку коштів від «Частки на добудову».

💥Дякуємо усім за масштабну участь в голосуванні і дружньо та демократично прийняте рішення.

💥Нижче викладаємо затверджені Дирекцією загальні правила взаємодії з забудовником і Дирекцією для будинків, які мають бажання створення кооперативів (враховуючи прийняте рішення щодо пункту про момент повернення коштів, яке виносилось на голосування інвесторами).

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *