Шановні інвестори!

Як Вам відомо з положень Меморандуму, подальша взаємодія та співпраця інвесторів з новим забудовником Stolitsa Group після підписання Меморандуму здійснюватиметься через безпосередню участь представників інвесторів кожного житлового комплексу в Дирекції з питань добудови ЖК, до складу котрої заплановано долучити керівників проектів «Stolitsa Group», представників Київської міської державної адміністрації, представників «Домобудівельної компанії «ФУНДАМЕНТ», представників управителя Фінансова компанія «Гарант Капітал» та представників інвесторів.

💥Положення Дирекції зі складом, функціями, завданнями розроблятиметься одразу після підписання Меморандуму. Кінцева кількість представників інвесторів в Дирекції (вірогідно, по 2-3 від кожного ЖК чи інша кількість) визначатиметься найближчим часом на переговорах з Керівниками проектів від «Stolitsa Group».

💥Об’єднаний Актив вважає найбільш ефективним та доцільним вибір представників інвесторів в Дирекцію з питань добудови ЖК методом прозорого голосування в закритих групах будинків.

💥Для цього першочерговим завданням є створення списку кандидатів серед інвесторів кожного житлового комплексу.

💥Тому, до підписання Меморандуму кожному будинку пропонується провести збір даних про кандидата (коротке резюме з фото) та надати список цих кандидатів Об’єднаному Активу для подальшої організації прозорого, консолідованого і централізованого проведення вибору необхідної кількості представників інвесторів до складу Дирекції з питань добудови ЖК через голосування в закритих групах будинків.

💥Збір кандидатів в Дирекцію з питань добудови ЖК буде проводитись до 03.02.2021 року.

💥Останні два тижні такі пропозиції кандидатур вже збиралися в групі комунікаторів від усіх будинків усіх ЖК. Ці кандидатури будуть включені до загального списку, повторно подавати кандидатуру немає необхідності. Подальший збір кандидатур буде відбуватися, в тому числі, і за допомогою групи «Комунікатори три ЖК».

💥Після збору кандидатур та визначення, в якому складі має бути сформовано Дирекцію, Об’єднаним Активом в один день по групам усіх будинків усіх ЖК буде запущено голосування за кандидатів в Дирекцію з розміщенням їх резюме (для усіх будинків буде запропоновано один шаблон голосування).

💥Після завершення голосування результат буде опрацьовано шляхом сумування усіх голосів за кожного кандидата. Кінцеві результати будуть оприлюднені в групі «Інфо! Всі недобудови Аркада».

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

1 thought on “Щодо створення Дирекції та оголошення виборів представників інвесторів до її складу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *