Шановні інвестори!

Як Вам відомо з положень Меморандуму, подальша взаємодія та співпраця інвесторів з новим забудовником Stolitsa Group після підписання Меморандуму здійснюватиметься через безпосередню участь представників інвесторів кожного житлового комплексу в Дирекції з питань добудови ЖК, до складу котрої заплановано долучити керівників проектів «Stolitsa Group», представників Київської міської державної адміністрації, представників «Домобудівельної компанії «ФУНДАМЕНТ», представників управителя Фінансова компанія «Гарант Капітал» та представників інвесторів.

💥Положення Дирекції зі складом, функціями, завданнями розроблятиметься одразу після підписання Меморандуму. Кінцева кількість представників інвесторів в Дирекції (вірогідно, по 2-3 від кожного ЖК чи інша кількість) визначатиметься найближчим часом на переговорах з Керівниками проектів від «Stolitsa Group».

💥Об’єднаний Актив вважає найбільш ефективним та доцільним вибір представників інвесторів в Дирекцію з питань добудови ЖК методом прозорого голосування в закритих групах будинків.

💥Для цього першочерговим завданням є створення списку кандидатів серед інвесторів кожного житлового комплексу.

💥Тому, до підписання Меморандуму кожному будинку пропонується провести збір даних про кандидата (коротке резюме з фото) та надати список цих кандидатів Об’єднаному Активу для подальшої організації прозорого, консолідованого і централізованого проведення вибору необхідної кількості представників інвесторів до складу Дирекції з питань добудови ЖК через голосування в закритих групах будинків.

💥Збір кандидатів в Дирекцію з питань добудови ЖК буде проводитись до 03.02.2021 року.

💥Останні два тижні такі пропозиції кандидатур вже збиралися в групі комунікаторів від усіх будинків усіх ЖК. Ці кандидатури будуть включені до загального списку, повторно подавати кандидатуру немає необхідності. Подальший збір кандидатур буде відбуватися, в тому числі, і за допомогою групи «Комунікатори три ЖК».

💥Після збору кандидатур та визначення, в якому складі має бути сформовано Дирекцію, Об’єднаним Активом в один день по групам усіх будинків усіх ЖК буде запущено голосування за кандидатів в Дирекцію з розміщенням їх резюме (для усіх будинків буде запропоновано один шаблон голосування).

💥Після завершення голосування результат буде опрацьовано шляхом сумування усіх голосів за кожного кандидата. Кінцеві результати будуть оприлюднені в групі «Інфо! Всі недобудови Аркада».

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

1 thought on “Щодо створення Дирекції та оголошення виборів представників інвесторів до її складу

  1. It is appropriate time to make some plans for the long run and
    it’s time to be happy. I’ve read this submit and if I may just I desire to recommend you some fascinating issues or
    tips. Perhaps you can write next articles referring to this article.
    I desire to read even more things about it!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *