Друзі!

💥Отже, процес добору кандидатів в Дирекцію оголошуємо завершеним!

Вчергове інформуємо, що терміновість вибору 3 представників від інвесторів в Дирекцію (по 1 від кожного ЖК) пов’язана з терміновістю створення юридичної особи «Дирекція».

Причиною цьому є необхідність найближчим часом оформлення на дану юридичну особу корпоративних прав на компанії з групи «Аркада» для юридичної можливості якомога скорішого відновлення будівництва наших ЖК.

⏱За декілька хвилин по всім групам усіх будинків були розміщені голосування за кандидатів. Прохання до адміністраторів груп закріпити ці голосування у своїх групах.

💻За посиланням розміщені резюме кожного кандидата, з якими ви можете ознайомитись: https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1udAFkaS-cIAu03NnyaMmOLPjGjYstVOj?usp=sharing

📊Голосування будуть розміщені за єдиною уніфікованою формою. Зміна форми/формату голосування не допускається. Голосування має бути розміщено в групах за допомогою функції «Голосування» двома різними блоками (у зв’язку з технічною неможливістю розмістити одним більше 10 кандидатів). Кандидати при голосуванні мають бути розміщені в алфавітному порядку (виключно як у списку нижче).

При цьому, ви можете віддати голос тільки за одного кандидата, просимо дотримуватись цього правила.

Питання голосування має бути наступним: «Якого кандидата зі списку нижче Ви підтримуєте у якості представника в Дирекцію від ЖК «Еврика»/«Патріотика»?»

🚫Звертаємо увагу, що агресивна агітація, контрагітація, перехід на особистості та маніпулювання не допускаються! Просимо усіх утриматися від таких дій.

❗️Нагадуємо, що від кожного ЖК буде обрано по 1 представнику в Дирекцію. Переможцем стане той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів в загальному заліку по ЖК (буде вирахувано кількість голосів за кожного кандидата по ЖК шляхом підсумовування всіх голосів по будинкам). Після завершення голосування просимо адміністраторів усіх будинків надати скрін-шоти результатів голосування Об’єднаному Активу, а представників будинків розмістити такий скрін-шот в групі комунікаторів від будинків.

Допускається участь кандидата в виборах до Дирекції в різних ЖК (у випадку наявності у нього чи найближчих родичів інвестиції у відповідних ЖК).

🔄У випадку, якщо переможець голосування відмовляється від участі в Дирекції від ЖК після голосування, переможцем вважається наступний за ним кандидат, який набрав найбільшу кількість голосів від даного ЖК.

⏰Голосування буде проводитись в групах будинків до 10:00 год. 09.03.2021 року, щоб у всіх була можливість проголосувати.

💥Перелік кандидатів ЖК «Еврика»:

 1. Брус Микола
 2. Голубничий Володимир
 3. Золотовський Віктор
 4. Іващенко Андрій
 5. Калашников Олександр
 6. Кратюк Ірина
 7. Кузенний Дмитро
 8. Мотченко Любов
 9. Петрова Анна
 10. Савченко Павло
 11. Студінська Галина
 12. Тягун Андрій
 13. Шевченко Людмила
 14. Щербаков Віталій
 15. Ярмолюк Анна

💥Перелік кандидатів ЖК «Патріотика»:

 1. Бабик Світлана
 2. Гусинський Валерій
 3. Іващенко Олена
 4. Кузенний Дмитро
 5. Мельник Тетяна
 6. Монастырьова Надія
 7. Моляренко Віталіна
 8. М‘якота Світлана
 9. Плахотнюк Андрій
 10. Соловйова Марія
 11. Шуть Роман
 12. Щербаков Віталій

💥Інвестори ЖК «Патріотика на озерах» вже визначили голосуванням свого представника до Дирекції. Ним стала Вронська Оксана.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Правила выборов в Дирекцию

 1. Баллотироваться в Дирекцию может инвестор (или член семьи) имеющий законно оформленную инвестицию.
 2. Баллотироваться в Дирекцию может инвестор (или член семьи) от любого дома или любого ЖК, где есть законно оформленная инвестиция.
 3. Список кандидатов публикуется Объединенным Активом в алфавитном порядке по единому формату для всех домов ЖК.
 4. Все заполненные Анкеты кандидатов по единому образцу публикуются для ознакомления инвесторами. За полноту, содержимое и правильность заполнения Анкеты несет автор-кандидат.
 5. Голосование проходит в закрытых группах домов с исключительно верифицированными инвесторами.
 6. Процесс голосования проходит не менее 24 часов.
 7. Любая агитация (прямая или скрытая, в любом ее проявлении, в любых информационных ресурсах) в период проведения голосования запрещена.
 8. Подсчет голосов проводиться путем суммирования голосов за кандидата во всех домах определенного ЖК.
 9. Подсчет голосов проводиться Объединенным Активом. В течении 30 минут после окончания голосования, Скрины результатов голосования подаются администраторами/коммуникаторами/инвесторами домов в Объединенный Актив и/или в группу коммуникаторов для суммирования и подсчётов голосов по ЖК.
 10. Контрольный подсчет голосов может проводиться любыми группами или объединениями инвесторов.
 11. Результаты голосования публикуются на всех информационных ресурсах.
 12. В случае отзыва/снятие победителем своей кандидатуры, берется следующий кандидат по количеству наибольшего количества набранных голосов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *