️Шановні друзі!

Маємо для усіх важливу новину і просимо максимальної участі усіх інвесторів‼️

Наразі із компанією SG майже узгоджено юридичну конструкцію формування Дирекції.

Даний орган буде сформовано як юридичну особу з організаційно-правовою формою Громадської спілки, що в свою чергу володітиме корпоративними правам на ряд підприємств з групи компаній «Аркада» та опосередковано – часткою на добудову відповідно до Меморандуму.

Варто зауважити, що саме Дирекція стане тим органом, який буде уповноважений приймати і контролювати УСІ відповідальні рішення щодо будівництва наших об’єктів.

Правління Дирекції буде сформовано у складі 7 осіб:

💥3 представники інвесторів
💥2 представники компанії SG
💥1 представник ФК «Гарант Капітал» (як управителя)
💥1 представник ТОВ «Фундамент» (як основного генпідрядника).

Тому від інвесторів наразі необхідні прізвища представників (за вимогою SG всього 3 (!!!) – по одному від кожного ЖК).

В групах представників будинків було зібрано короткі резюме осіб, що виявили згоду стати представниками інвесторів в Дирекції. Даним повідомленням оголошуємо додатковий збір резюме – до 12:00 завтрашнього дня. Резюме прохання подавати в групах представників будинків відповідного ЖК.

Звертаємо увагу осіб, що подали/подадуть свої кандидатури, що членство в Дирекції передбачає постійну участь в процесі та в систематичних засіданнях Правління, відповідальність за прийняття рішень та має бути зваженим і відповідальним кроком кожної особи.

Подання особою своєї кандидатури автоматично свідчить про згоду з умовами вище. До початку голосування будь-який кандидат може відкликати своє резюме. У разі відмови переможця від участі в Дирекції від відповідного ЖК, переможцем визнається наступний за кількістю голосів кандидат.

Компанія SG очікує від нас прізвища представників інвесторів, що увійдуть в склад Дирекції, вже в найближчі дні, а тому питання вибору представників від інвесторів є невідкладним

Враховуючи це, по групам усіх будинків найближчим часом будуть розміщені голосування за кандидатів в Дирекцію уніфікованої форми. Кожен відповідний ЖК буде голосувати лише за свого представника. Під голосуванням будуть розміщені короткі резюме усіх представників, за яких буде відбуватися голосування.

Голосування відбуватиметься за ЄДИНИМ форматом по группам усіх будинків, з метою уніфікованого та прозорого підходу, а також швидкого та безстороннього підрахунку голосів.

Термін голосування буде встановлено до 18:00 год 06.03.2021 року. Після цього всі результати буде консолідовано Об’єднаним Активом і оприлюднено в групі Інфо.

Просимо дуже відповідально поставитись до даного питання. Від подальшого представництва даними особами інвесторів в Дирекції залежатиме темп будівництва та майбутнє наших ЖК.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *