Шановні інвестори банку «Аркада», вашій увазі новини останніх днів:

1.💥3.03.2021 розпочалась повна інвентаризація ЖК «Еврика» (першими були будинки №2, 5, 28, 30), вчора розпочалася інвентаризація ЖК «Патріотика» (першими були будинки №27 та 32). У ході інвентаризації майна на об’єкті та на складах будуть встановлені залишки матеріалів та обладнання, а також їх стан.

Інвентаризація проводиться за участі керівників проектів відповідного ЖК від компанії SG, представників компанії SG, представників забудовників групи компаній «Аркада» (ТОВ «Будеволюція» та ТОВ «Аркада-Будівництво»), представників підрядників по будинку та фахових представників інвесторів з будівельно-технічною освітою.

За результатами інвентаризації будинків усіма учасниками комісії буде підписано Акти інвентаризації.

2.💥Меморандум перебуває на етапі коригування в СБУ, що пов’язане з відсутністю попередньої практики у СБУ щодо підписання такого роду документів та складної юридичної процедури з даного питання.

Однак, попередня дата офіційного підписання та брифінгу вже визначена, орієнтовно – до 20.03.2021 року.

3.💥Питання з ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» досі розглядається регулятором НКРЕКП та ще не врегульоване.

4.💥Виявилась проблема також і з передачею документації від АТ АКБ «Аркада» (в ліквідації) до нового управителя ФФБ «Патріотика» та «Еврика» – ТОВ «ФК «Гарант Капітал».

У зв’язку з цим новим управителем було відправлено лист на ліквідатора АТ АКБ «Аркада», Голову Міжвідомчої робочої групи при КМУ, ФГВФО, НКЦПФР, КМДА, ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» для якомога швидшого вирішення даної проблеми (буде додано нижче). До вирішення питання вже підключилась компанія SG та Міністерство внутрішніх справ.

5.💥У вівторок 09.03.2021 року відбудеться чергове засідання Міжвідомчої робочої групи при КМУ. Питання порядку денного ще напрацьовуються та будуть повідомлені пізніше.

Нижче викладаємо протоколи засідань Міжвідомчої робочої групи за 26.01.2021 року та 08.02.2021 року.

6.💥Нижче також додаємо лист-відповідь КМДА на один з запитів Об’єднаного Активу.

7.💥Об’єднаним Активом проводяться переговори з компанією SG і є попередня домовленість на предмет допомоги в оплаті послуг охоронних компаній в сумі 225 тис. грн.

Результат переговорів на сьогодні наступний – компанія SG, починаючи вже з цього місяця допоможе ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» в оплаті за послуги охоронних компаній ЖК «Патріотика» та ЖК «Еврика», взявши на себе частину витрат на оплату послуг охоронних компаній в березні (225 тис. грн.)!

При цьому наголошуємо, що за ГО залишається обов’язок збору коштів для оплати інвесторам-патрульним (близько 130 тис. грн./місяць за всі ЖК), витрат на електропостачання, без якого неможливе забезпечення охорони об’єктів (за лютий близько 120 тис. грн за всі ЖК). Також, близько 30 тис. грн./місяць все ще необхідно на утримання Наметового Містечка. Окрім того, кошти потрібні і для забезпечення функціонування системи відеоспостереження. Таким чином, загальна сума запланованих витрат ГО в березні – близько 300 тис. грн., а тому просимо ще деякий час не забувати і фінансово підтримувати наш протест.

Окремо варто загострити увагу на важливості оплати послуг електропостачання, оскільки у багатьох інвесторів виникають питання щодо доцільності таких витрат та обгрунтованості їх розміру (в середньому 100 тис. грн/місяць за ЖК «Еврика» в зимовий період).

По-перше, єдина можливість обігріву пунктів охорони на об’єктах – за допомогою електричних конвекторів, середнє значення споживання яких 2 кВт/год. Без обігріву побутівок охорона об’єктів є неможливою. Окрім того, на об’єктах встановлено потужні прожектори для освітлення в нічний час, більшість з яких не є енергоефективними (не Led). Також, необхідне забезпечення функціонування сигнальних вогнів на баштових кранах для авіаційної безпеки.

По-друге, пропонуємо розглянути ситуацію на прикладі середньостатистичного обігрівача, яких на однин пост охорони необхідно 1-2 шт. (всього 6 пунктів охорони + штаб). Отже, 2 вКт/год * 24 години в добі = 48 кВт споживання за добу * тариф 2,769 грн = 132,91 грн. в добу витрачає 1 обігрівач. Отже, за місяць один обігрівач витрачає: 132,91 грн. * 30 днів = 3987,36 грн.

При цьому, в побутівках охорони використовуються не лише обігрівачі, а і інші побутові прилади: мультиварки, чайники, праски і т.д.

Ще один приклад – ліхтар біля будинку. Споживання енергоефективного (Led) варіанту складає 4 кВт в добу * 30 днів = 120 кВт * 2,769 грн = 332,28 грн в місяць.

Нижче також наводимо таблицю витрат електроенергії на ЖК «Еврика» по місяцям (разом з будинками високого ступеню готовності, деякі з яких вже заселились).

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Звіт про покази засобів обліку ТОВ ” Аркада- Будівництво”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *