1.💥Шановні інвестори «Аркади». На цьому тижні, на жаль, Меморандум підписано не було. Просимо з розумінням поставитися до даної обставини.

Наразі 12 примірників Меморандума перебувають на підписі у державних органів. На цьому тижні його було підписано Службою безпеки України. На черзі – підписання Міністерством внутрішніх справ, Міністерством розвитку громад та територій, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Київською міською державною адміністрацією. Сподіваємось, що усі вищезазначені державної органи та орган місцевого самоврядування підпишуть даний документ швидко.

Окрему увагу слід звернути на позицію щодо підписання ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі». На сьогоднішній день з даною компанією не досягнуто компромісу, а тому підписання ними Меморандуму – під питанням. В будь-якому випадку, відмова ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі від підписання Меморандуму не стане підставою непідписання його взагалі. До вирішення ж самого питання взаємовідносин з ДТЕК Київські електромережі вже підключився регулятор НКРЕКП.

2.💥Вже протягом 2 тижнів проводиться повний аудит компаній групи «Аркада». Для цього компанією Stolitsa Group залучено 3 аудиторські компанії. Доступ до електронних даних було надано з самого початку проведення цього аудиту. Доступ до первинної бухгалтерської документації було отримано на цьому тижні. Завершити проведення аудиту планується вже в березні.

3.💥З наступного тижня розпочинається ПОВНА інвентаризація майна на будівельних майданчиках ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» спеціалістами компанії Stolitsa Group. Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у представників Вашого будинку, вона була до них доведена.

Також, вже з цього тижня розпочинається детальне обстеження конкретних будинків ЖК «Еврика» та «Патріотика» на предмет їх технічного стану та можливості максимально швидко відновити їх будівництво.

4.💥Наразі продовжується діалог щодо окремих позицій зміну плану забудови. На наступному тижні заплановано зустріч з інвесторами будинків №16 «Асканія» та №22 «Вижниця» для обговорення плану коригування забудови біля їх будинків. Сподіваємось, найближчим часом компроміс буде знайдено і змінений план буде принципово узгоджено усіма сторонами.

5.💥Оскільки наразі активно відбувається аудит; процес підписання Меморандуму, хоч і не так швидко, як хотілося б, але просувається; позиція компанії Stolitsa Group полягає в тому, що наразі варто сконцентруватись на основних процесах та наміченому плані, то Об’єднаний Актив не вбачає доцільності проведення МЕГА-мітингу найближчим часом. Такий МЕГА-мітинг не прискорить жоден процес, що наразі відбувається, проте може спровокувати ризики негативних наслідків.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

1 thought on “Звіт Об’єднаного активу за 27.02.2021

  1. Ще один аудит,потім ще один меморандум за його підсумками потім підписання нового меморандуму на 2021 рік цих процедур вистачить , так і продовжується нескінченна карусіль!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *