Друзі!

Останнім часом навколо компанії, яка може стати нашим новим забудовником, а саме Stolitsa Group, поширюється багато чуток та активно роздуваються інформаційні кампанії, направлені на дискредитацію та підрив іміджу компанії.

Частину таких дій уже було спростовано, зокрема, в публікаціях видань цензор.нет та Автограф.

Проте, багатьом інвесторам вдалося побачити і рекламні пости на ютуб в яких йдеться про начеб-то проблеми у забудовника Stolitsa Group.

На екрані з’являються випадкові кадри з матеріалів ТСН, які супроводжуються сумною музикою та коментарями, про ніби то наявні проблеми у забудовника та про зупинку будівництва на всіх будмайданчиках Stolitsa Group.

Все це не могло не викликати занепокоєння інвесторів.

Як насправді виглядає ситуація на будмайданчиках Stolitsa Group перевірив ще наприкінці січня інвестор банку Аркада Андрій. Публікуємо його фотозвіт.

Як бачимо, на будмайданчиках, не зважаючи на негоду та вихідний день, тривали роботи. Тому поширювані чутки більше схожі на провокацію та брехню.

Більше того, самі інвестори Варшавського, які регулярно приїжджають на будівництво, щоб перевірити стан і темпи будівництва про зупинку нічого не чули.

З повагою та вірою в майбутнє Об’єднаний Актив ЖК “Патріотика”, ЖК “Еврика” та ЖК “Патріотика на озерах”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *