!ЦЕЙ ДОПИС МІСТИТЬ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ ТА НАКЛЕПИ. ДЕТАЛІ: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/posts/392359255757240 !

Шановні інвестори Аркади!

💥Вчтора на засіданні Дирекції з добудови 03.08.2021 року було розглянуто результати голосування інвесторів щодо погодження Графіків будівництва та етапності виконання будівельних робіт з добудови будинків та введення в експлуатацію ЖК «Патріотика» та ЖК «Еврика».

💥Було проінформовано, що 93.4% (1621 голосів) інвесторів ЖК «Патріотика», 86% (128 голосів) інвесторів ЖК «Патріотика на озерах» та 58.1% (528 голосів) / 54.8% (920 голосів) інвесторів ЖК «Еврика» проголосували за підписання Графіків. В загальному заліку за підписання Графіків проголосувало 81.6% (2277 голосів) / 74.91% (2669 голосів) інвесторів.

💥При цьому, щодо ЖК «Еврика» представником даного ЖК висловлено позицію, що так як підрахунок проводився нею по будинкам, а не по кількості голосів довірителів, то за результатами голосування було отримано результат, де 9 будинків підтримали затвердження Графіків, а 14 будинків висловились проти підписання. З даних підстав представником ЖК «Еврика» на засіданні висловлено відмову від затвердження Графіків.

З огляду на це, представником ЖК «Еврика» запропоновано наступні варіанти подальших дій:

  1. Припинення дії Меморандуму та вихід з Меморандуму ЖК «Еврика».
  2. Розгляд варіанту доплат для усіх інвесторів ЖК «Еврика» задля скорочення строків за Графіками.
  3. Переголосування інвесторами ЖК «Еврика» щодо затвердження Графіків з уточненням наслідків незатвердження.

💥З урахуванням цього та необхідності уточнення результатів волевиявлення довірителів ЖК «Еврика», Дирекцією прийнято рішення щодо проведення повторного голосування.

На засіданні було обговорено та узгоджено формат та порядок голосування – один довіритель має один голос, рішення приймається простою більшістю голосів ЖК «Еврика», що відповідає уніфікованій формі проведення голосування ЖК «Патріотика» та ЖК «Патріотика на озерах». Голосування проводиться з 04.08.2021 року до 21:00 год 05.08.2021 року.

На голосування виноситься повторно питання: «Чи погоджуєте Ви затвердження Графіків та етапності виконання будівельних робіт з добудови будинків та введення в експлуатацію ЖК «Патріотика» та ЖК «Еврика?» (Варіанти відповідей – «Так», «Ні»).

💥Додатково проінформовано, що без урахування державного фінансування голосування проти затвердження Графіків не матиме наслідком їх зміну та коригування.

💥Незатвердження та непідписання представниками ЖК зазначених Графіків буде означати невиконання пунктів 3.1. та 3.2. Меморандуму від 07.04.2021 р. та неможливість подальшої реалізації його положень.

У такому разі, ТОВ «Столиця Груп» як сторона по меморандуму зупиняє фінансування всіх поточних витрат Дирекції з добудови, адміністрування роботи групи компаній «Аркада» та фінансування витрати на охорону об`єктів будівництва ЖК, що на сьогодні складає близько 1 млн. грн. на місяць. Зазначені витрати буде запропоновано фінансувати знову коштом довірителів на добровільній основі.

💥Окрім того, обговорено, що у разі висловлення позиції окремого ЖК про відмову від затвердження Графіків, ТОВ «Столиця Груп» буде змушена ініціювати розгляд припинення дії Меморандуму в частині відповідного ЖК.

При цьому, буде розглянуто можливість продовження виконання Меморандуму в межах двох інших ЖК у разі звернення підписанта Меморандуму ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» до Дирекції та до ТОВ «Столиця Груп» з відповідною пропозицією.

З повагою, Дирекція з добудови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *