!ЦЕЙ ДОПИС МІСТИТЬ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ ТА НАКЛЕПИ. ДЕТАЛІ: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/posts/392359255757240 !

Шановні інвестори!

В умовах катастрофічно небезпечних дій/бездіяльності представника ЖК «Еврика» Шевченко Л.М. Об’єднаний Актив не може та не має права замовчувати власну позицію.

Вчора на засіданні Дирекції з добудови Шевченко Л.М., зазначаючи про небажання взяти відповідальність про підписання Графіків будівництва, запропонувала провести повторне голосування інвесторів ЖК «Еврика» з питання підписання Графіків будівництва.

Дирекція, погодившись на пропозицію представника ЖК «Еврика», прийняла рішення про погодження повторного голосування з затвердженням правил проведення такого голосування та підрахунку голосів. Голосування вирішено провести до 21:00 год 05.08.2021 року.

Разом з тим, було вирішено в п’ятницю 06.08.2021 року скликати позачергове засідання Дирекції для прийняття рішення за результатами голосування.

Однак, сьогодні представник ЖК «Еврика», ігноруючи рішення Дирекції, відмовилась запустити повторне голосування інвесторів ЖК «Еврика», мотивуючи бездіяльність особистою зайнятістю.

Разом з тим, представник ЖК «Еврика» відмовилась прийняти участь в позачерговому засіданні Дирекції для обговорення подальших дій з тих самих підстав.

При цьому, жодних пропозицій подальших дій та шляхів виходу з ситуації представником ЖК «Еврика» надано не було.

За таких обставин, наразі склалася патова ситуація, що загрожує ініціюванням компанією SG процесу припинення дії та виходу з Меморандуму.

Закликаємо представника ЖК «Еврика» Шевченко Л.М. повернутися до конструктиву, не уникати відповідальності за долі тисяч сімей та виконати взяті на себе зобов’язання представника житлового комплексу.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

1 thought on “Щодо дій представника ЖК “Еврика” Шевченко Л.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *