!ЦЕЙ ДОПИС МІСТИТЬ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ ТА НАКЛЕПИ. ДЕТАЛІ: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/posts/392359255757240 !

Шановні інвестори Аркади!

💥Сьогодні 10.08.2021 року відбулось засідання Дирекції за участі директора компанії SG Соколовскього Е.С., фінансового директора компанії SG Герцога П.Ю., заступника керівника юридичного департаменту компанії SG Іванова О.В., керівника проекту ЖК «Патріотика» Кадацького Б.В., керівника проекту ЖК «Еврика» Марковича К.М., представника управителя ТОВ «ФК «Гарант Капітал» Прокопенка О.Ю., заступника керівника Департаменту будівництва КМДА Тарасюка Ю.В. та представника даного Департаменту Поліно А.М., представника ЖК «Патріотика» Щербакова В.О., представника ЖК «ПнО» Вронської О.М., представника ЖК «Еврика» Шевченко Л.М.

💥На сьогоднішньому засіданні Дирекції з добудови 10.08.2021 року Графіки будівництва було погоджено більшістю голосів Диреції та Стороною-9 за Меморандумом (ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах») , а також підтверджено підписами представника ЖК «Патріотика» Щербакова В.О. і представника ЖК «Патріотика на озерах» Вронської О.М.

💥При цьому, представник ЖК «Еврика» Шевченко Людмила Михайлівна, не надавши жодних мотивованих зауважень до Графіків та без будь-яких пропозицій подальших дій, відмовилась від підтвердження Графіків будівництва, не зважаючи на результати голосування (де більше 55% інвесторів ЖК «Еврика» та більше 80% усіх інвесторів Аркади проголосували за погодження Графіків).

Також, Шевченко Л.М. повідомила, що відмовляється виконувати прийняте на попередньому засіданні Дирекції з добудови рішення щодо переголосування в групах будинків ЖК «Еврика» за затвердженими Дирекцією правилами.

💥З урахуванням ситуації, що склалася, Сторона-8 за Меморандумом (ТОВ «Столиця Груп») надала на розгляд Дирекції лист, яким вказала, що відповідно до п. 5 Меморандуму варто вважати, що він не вступив в силу в повному обсязі у зв’язку з непогодженням Графіків будівництва у встановлений Меморандумом строк.

💥У зв’язку з цим компанією SG повідомлено, що з 16.08.2021 року припиняється авансування коштів, необхідних для забезпечення охорони та електроенергії на усіх ЖК, а з 01.09.2021 року – припиняється авансування коштів, необхідних для утримання усієї групи компаній для будівництва ЖК «Еврика» та «Патріотика» (оренда приміщень для зберігання проектної/технічної/робочої документації, фінансування заробітньої плати директорів та бухгалтерів компаній, сплата податків та інші витрати). Усі вказані витрати сумарно складають близько 1 млн грн/місяць.

Також заплановані роботи на ЖК «Еврика», «Патріотика» та «ПнО» фінансуватись і проводитись у зв’язку з вищезазначеним не будуть.

💥Враховуючи вищевикладене, Дирекція також вимушена зупинити свою повноцінну діяльність в стандартному режимі до погодження Графіків будівництва.

При цьому, за результатами переговорів Сторін буде розглянута можливість внесення змін до Меморандуму щодо подальших зобов’язань компанії SG відносно окремих ЖК («Патріотика» та «Патріотика на озерах») , які погодили Графіки будівництва та в межах яких виконано умови Меморандуму і щодо продовження дії Меморандуму виключно в межах даних ЖК.

💥У зв’язку з рішенням компанії SG про припинення фінансування охорони та адміністративних витрат усіх трьох ЖК (близько 1 млн грн/місяць), Об’єднаний Актив вимушений найближчим часом оголосити збір коштів на охорону та забезпечення електроенергією ЖК «Патріотика» та «Патріотика на озерах» (наразі вирішується організаційні моменти взаємодії ГО з охоронною компанією та адмініструванням процесу збору коштів).

Охорону, її фінансування та забезпечення електроенергією ЖК «Еврика» з 16.08.2021 просимо організувати представника ЖК «Еврика» Шевченко Л.М. та групу осіб, що призвели до даної ситуації.

💥Враховуючи все вищевикладене, перед нами усіма постала загроза зриву дії Меморандуму і втрати шансу бути добудованими за допомоги компанії SG.

Дуже сподіваємось, що півторарічні зусилля тисяч інвесторів не будуть перекреслені безвідповідальними діями невеликої групи осіб і нам разом вдасться зберегти дію Меморандуму та усі 3 ЖК в ньому. Бажаємо усім сил, мудрості та виваженості в цей непростий час.

З повагою і вірою в краще, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

1 thought on “Звіт Об’єднаного активу від 10.08.2021

  1. Гнать Эврику в шею , пусть теперь живут , в квартирах , в своих влажных мечтах!!! Думаю, ихние шансы быть достроинными, равны теперь нулю. Не хотите 10 лет , будет тогда, никогда, запомните это!! Теперь нужно ,отделится от этого дурачья , и переписать меморандум на Патриотику и ПНО,и тогда наши дома достроят за 2 года а не 5. Ведь в Эврике в 2 раза больше домов чем в Патриотике , и они еще вые.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *