!ЦЕЙ ДОПИС МІСТИТЬ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ ТА НАКЛЕПИ. ДЕТАЛІ: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/posts/392359255757240 !

Шановні інвестори, маємо для Вас деякі новини.

1.💥Останні три дні певна невстановлена (поки що) особа вчиняла систематичне шахрайство, а саме телефонувала до Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА, представлялася ім’ям Щербакова Віталія і вимагала надати інформацію щодо стану справ по об’єктам Аркади на сьогодні та щодо можливого призначення наступного забудовника об’єктів Аркади.

Відповідально заявляю, що дана ініціатива належить не мені, останніми днями я не звертався, не телефонував до КМДА та не направляв жодних запитів у якості Голови ГС «Дирекції з добудови» та Голови ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Маємо обгрунтовані підозри, що подібні шахрайські дії можуть бути пов’язані з групою осіб, що у вівторок 10.08.2021 року заблокували підписання Графіків будівництва та призвели до припинення дії Меморандуму 07.04.2021 року.

Запевняємо, що даним діям обов’язково буде надано належну правову оцінку та додатково вжито заходів щодо унеможливлення подібних випадків.

Усі державні органи, підприємства, установи та організації буде повідомлено про даний факт з закликом звернути увагу на подібні протиправні дії та з обережністю ставитись до подібних дзвінків.

2.💥Сьогодні о 19:00 год відбудеться прямий ефір Об’єднаного Активу за результатами подій, що відбулися останніми днями. Трансляція відбудеться на офіційній сторінці Об’єднаного Активу в Fb.

З повагою і вірою в перемогу, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *