Друзі!
Цього тижня ми відновили наші флешмоби під КМДА. Чекаємо на вас в середу 21.10.20 о 16:00.
НА ЧЕТВЕР 22.10.2020 МИ ОГОЛОШУЄМО ЧЕРГОВИЙ МЕГА-МІТИНГ + АВТО-мітинг з незмінними вимогами!!! Початок о 09:00 біля Офісу Президента з подальшим ПОВТОРНИМ ПЕРЕКРИТТЯМ ХРЕЩАТИКА на весь день!
Нам потрібні гарантії щодо нового забудовника до 25.10.2020 року!

ГОЛОВНИЙ МІТИНГ та АВТОМІТИНГ інвесторів АРКАДИ!!!
❗❗САМЕ В ЦЕЙ ЧЕТВЕР❗❗
📢📢МИ ПОВИННІ ОТРИМАТИ РЕЗУЛЬТАТ:📢📢
⚠️Офіційне оголошення ЗАБУДОВНИКА наших 3х ЖК!!!
⚠️Публічне оголошення щодо добудови наших будинків БЕЗ ЖОДНИХ ДОПЛАТ!!!
⚠️Земля ПНО – НАША!!!
💥ПРИСУТНІСТЬ КОЖНОГО ІНВЕСТОРА ТА ЙОГО СІМ’Ї, ДРУЗІВ Є НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВОЮ❗❗❗
💥САМЕ ВІД ВАС ЗАЛЕЖИТЬ ДОЛЯ ВАШОЇ РОДИНИ❗❗❗
💥ДОБУДОВА ВАШОГО ЖИТЛА❗❗❗
💥ПРИЙДИ НА МІТИНГ І ЗАХИСТИ СВОЮ ІНВЕСТИЦІЮ❗❗❗
💥СВОЄ ПРАВО НА ЗАКОННЕ ЖИТЛО❗❗❗
19.10 відбувся МІНІ-мітинг під КМДА.
Ми вчергове нагадали посадовцям та Віталію Кличко, що питання інвесторів банку “Аркада” потребує негайного вирішення.
