Друзі!

Хочемо нагадати, що питання охорони наших ЖК залишається вкрай важливим для нас на даному етапі. Наочно показують це події, що відбулися вчора на будівельному майданчику ЖК “Еврика”.

Ранок вчорашнього дня розпочався з повідомлення, що на Евриці вантажать контейнери біля спортлайфу. Актив закликав всіх патрульних до бойової готовності. Також було озвучене прохання до тих, хто має змогу спостерігати за ситуауією з сусідніх будинків – писати у публічні чати!

У найкоротший час ворота були заблоковані нашими машинами та патрульними. Але сили були не рівні! Знову потрібна була допомога, і знову був заклик під’їжджати до Еврики.

Всі події відбувалися біля виїзду зі сторони вул.Ломоносова. Один з підрядників намагався вивезти будівельні вагончики. Актив ще раз наголосив на позиції інвесторів усіх трьох ЖК банку Аркада. “Наша вимога незмінна – нічого не залишає територію будівництва до кінця аудиту КГС”

Виїзд був заблокований, було повторно озвучене прохання до жителів прилеглих заселених будинків вести спостереження за будмайданчиками, оскільки ситуацією, що склалася, можуть скористатися інші зацікавлені у матеріальному збагаченні за наш рахунок особи, і спробувати вивезти щось через інші пости.

Стрім з місця подіїї можна подивитися на відео у фб: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/videos/2775953909397173

Ще раз наголошуємо для підрядників, постачальників, всіляких рейдерів і інших зацікавлених осіб:
Поки триває аудит Київміськбуда, поки триває слідство по БАГАТЬОМ кримінальним справам, у т.ч. розкраданню коштів інвесторів – ніхто! нічого! з буд.майданчиків! НЕ ВИВОЗИТЬ!

Трохи згодом до блокпосту на Ломоносова приїхали власник компанії-підрядника – начебто Азур груп (чи їх підрядника), юрист та 5 “будівельників”. Вимагали їх пропустити. Представники інвесторів в рамках діалогу наголосили, що наша позиція залишається незмінною – ніщо не залишає територію будмайданчика!

Представники компанії-підрядника з юристами написали заяви на інвесторів. Проте, це не змінить нашої позиції – Жодної матеріальної цінності не має бути вивезено з території буд.майданчиків до завершення аудиту і слідства по справі розкрадання грошей 13000 інвесторів!

Після цього, представники компанії-підрядника, вантажна техніка – самосвал, вантажівка-“дальномір” та мобільний вантажний кран покинули будмайдпнчик на ЖК Еврика.


Для нас дуже дивним є факт такої масової мобілізації будівельників підрядників та інших осіб на усіх будівельних майданчиках. Хтось з них два роки, хтось 4 місяці сиділи без роботи, а тут у всіх раптово десь з’явилися замовлення! Щойно К.Паливода відправився у СІЗО, а поліція і прокуратура активно почала розслідувати, де ж поділися кошти інвесторів…


Дякуємо всім, хто вчора примчався на виклик, і, звісно, чергуючим патрульним!


Патрулювання Еврики, Патріотики та Патріотики на озерах силами інвесторів продовжується!

Пам’ятаймо, що лише наша активна позиція та дії зможуть перешкодити розкраданню та мародерству на наших будівельних майданчиках.

Тому, друзі, ваша допомога є дуже важливою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *