Друзі!

Рівно 92 дні простояло наше Наметове містечко під банком Аркада!

За цей час відбулося багато різних подій: хороших і не дуже… Нажаль, на сьогодні нам не вдалося вирішити основне питання, через яке ми ставили намети під банком. Ми досі без квартир і будівництво поки що стоїть. Але, давайте будемо реалістами, нам вдалося винести наше питання на найвищий рівень, вдалося добитися, щоб про нас, принаймні заговорили і нас почули. На сьогодні очікуємо подальших дій від Київміськбуду та усіх тих, хто обіцяв сприяти вирішенню нашої проблеми. Ми не здаємося і, ні в якому разі, не відступаємо.

Ми прибрали намети під Аркадою, але досі продовжує працювати Наметове-2 під КМДА. Чекаємо вас на чергування та радо вітаємо іншу допомогу в організації нашого протесту.

Якщо хтось не забрав своє майно з Наметового-1, будь ласка, приїздіть в Наметове-2.

На згадку про такі важливі та етапні 92 дні нашого протесту, хотілося б навести слова нашої колеги, інвесторки ЖК Патріотика Ніно:

“Прощай Наметове-1!


Ты пришел в нашу жизнь в резиновых сапогах и дождевике, а уходишь с первыми желтыми листьями…


Многие из нас здесь встретились впервые. В Н-1 зарождались знакомства, которые перешли в крепкую дружбу. Здесь мы учились быть такими, какими мы стали… Сколько здесь было шуток, задушевных разговоров, чашек кофе и чая, сколько было печенек и тортиков…

Здесь мы проводили совещания, поздравляли друг друга с Днём Рождения, узнавали новости, работали и веселились! Здесь мы отстаивали правду! Здесь мы боролись за свои квартиры! Здесь мы прожили такие сложные и такие замечательные три месяца…

Именно Н-1 дал нам силы и возможности на столькие свершения. И пусть сейчас непростое время, я знаю, что мы победим! И в этой Победе будет частичка Н-1, частичка сердца каждого из нас.


Боротьба триває!”

І звичайно ж хотілося б висловити слова вдячності Ірині Фомицькій, яка стала його серцем та не лише фактичним, але і духовним лідером!

Дякуємо усім, хто чергував у негоду та спеку, в дощ та вітер! Хто приносив смаколики та підтримував наше містечко іншими діями! Всім і кожному, без кого це містечко не змогло б існувати…

Наш протест триває! Приходьте та підтримайте своїх майбутніх сусідів у Наметовому-2 під КМДА!

Пам’ятайте, від активності кожного з нас залежить доля наших квартир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *