Заява Генеральний план Києва:

1. Ми відображаємо те, що вже було прийнято та набрало чинності, а саме детальний план територій району Осокорки, який затвердила Київська міська рада у 2009 році.

А також враховуючи рішення Київської міської ради від 2005 року “Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю “Контактбудсервіс” земельної ділянки для забудови об’єктами житлового і соціально-побутового призначення на ж/м Осокорки-Центральні (1, 2, 3, 4, 5, 6 мікрорайони) у Дарницькому районі м. Києва”.

2. У проєктувальників немає підстав не дотримуватися законодавства та ігнорувати рішення суду, який на сьогодні не визнав цю забудову незаконною.

3. У проєкті Генерального плану враховані два рішення Київської міської ради від 2019 року – “Про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення “Осокорківські луки” та “Про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення “Озеро Тягле”.


Відповідно до цих рішень територія на південь від вул. Колекторна, що включає озеро Тягле та його прибережну смугу, а також територія на південь від озера Тягле (загальною площею 285 га за двома рішеннями) визначена як територія природно-заповідного фонду і за функціональним призначенням віднесена до території лугопарків, зелених насаджень загального користування.

Усі відповідні зміни були внесені та відображені у текстових та графічних матеріалах проєкту Генерального плану міста Києва.

Оригінал заяви тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *