Шановні друзі!

Публікуємо заяву Олени Шуляк, яка з’явилася на її сторінці в ФБ. Нагадаємо, що на сьогодні О.Шуляк є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, а також представником Кабінету міністрів у Верховній Раді України.

Нагадаємо, що після звернення та особистих зустрічей представників Об’єднаного Активу інвесторів Аркади до народного депутата Олени Шуляк було ініційоване звернення до Прем’єр-міністра України по створенню робочої комісії для негайного вирішення проблеми недобудов та відновлення будівництва трьох ЖК – Еврики, Патріотики та Патріотики на озерах.


Дякуємо народному депутату Олені Шуляк та 36 її колегам.
Працюємо далі! Наша боротьба за житло триває!

Олена Шуляк:

Ініціювали створення міжвідомчої комісії при Кабміні для вирішення проблем інвесторів недобудованих об’єктів АТ АКБ «Аркада»: https://tinyurl.com/y94kfzeg

Після колективного звернення інвесторів фондів фінансування будівництва «Аркада», ми з колегами підготували звернення до Денис Шмигаль з проханням створити міжвідомчу комісію, яка б вирішила проблему ошуканих інвесторів. Під документом, який підготувала, підписалося 36 нардепів. Просимо Кабмін нарешті розробити план дій щодо послідовного і неупередженого вирішення ситуації. Інвестори «Аркади» впевнені: проблема з зупинкою будівництва має штучний характер, тому її можна вирішити, шляхом підписання та подальшого виконання меморандуму між Кабміном, Нацбанком, КМДА та забудовником.

Взяла це питання під контроль та сподіваюся на його швидке розв’язання. А між тим, Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування зараз розглядає наш законопроект про захист прав інвесторів-покупців житла. Пропонуємо, щоб споруди незавершеного будівництва стали окремим об’єктами цивільних прав, а квартири продавалися лише після державної реєстрації права власності на незавершений об’єкт. Це допоможе інвесторам стати власниками кватири, що будується, та мати всі правові можливості (у разі необхідності) для відстоювання своїх інтересів.

Оригінал заяви тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *