Шановні сусіди!

Якось так сталося, що за перебігом подій відійшла на другий план наша рубрика про людей Аркади. Тих, хто не зламався і продовжує відстоювати майбутнє не лише своєї родини, але і всієї України, оскільки наша ситуація, нажаль, не поодинока.

Сьогоднішня історія – це ще один зразок мужності, стійкості і сили духу…

“Інвестору ексбанку Аркада Михайлу 74 роки! Вже протягом року він приймає активну участь у всіх наших мітингах, не пропустив жодного, не дивлячись на свій поважний вік! Влітку ми кожного ранку бачили цього скромного чоловіка на флешмобах під ОП та КМДА!

Михайло разом із дружиною на початку 2017го року вклали свої кошти в квартиру в Патріотиці будинку Богуслав і от уже 5й рік чекають на житло для єдиного сина.

Півтора місяці тому Михайло важко перехворів на ковід з госпіталізацією в лікарню і, хоча організм ще не повністю відновився, Михайло вже планує брати участь у нашому Мега-Мітингу 28 травня!

Ця історія просто не може залишити байдужими людей до спільного горя! Беріть приклад з Михайла!
Ніколи не здавайтесь!”

(с) Юлія, ЖК Патріотика на озерах

Наша історія поки триває. За цей неповний рік нам вдалося отримати нового забудовника і управителя, проте нагальною проблемою залишаються кошти. Без державної допомоги, а саме пільгового кредиту та викупу квадратних метрів державою, будівництво наших квартир може затягнутися на довгі-довгі роки.

Тому, закликаємо усіх інвесторів Аркади прийти 28 травня о 9 ранку під Офіс Президента, щоб нагадати, що наше питання досі не вирішене!!!

В об’єднанні наша сила!!!

Об’єднаний актив ЖК Еврика, Патріотика і Патріотика на озерах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *